Podívejte se na rozhovory s Talenty, kteří postoupili do finále!

ČSMT- výherci semifinále Foto: ČSMT- výherci semifináleFoto: All

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT už zná čtyři další postupující, které uvidíte ve finále!

Jednu z nejlepších show předvedl úspěšný tanečník Miroslav Bruise Žilka, diváci také ocenili excelentního pěvce Miro Sýkoru! Do finále se probojoval i rebelský malíř s přezdívkou Malej Dejv a čtvrtým postupujícím je laskavý písničkář Pavel Helan.

Viděli jste...
V prvním semifinálovém kole jste viděli dívčí taneční skupinu Magic Free Group, písničkáře Pavla Helana, sexy tanečnici pole dance Lucii Šimkovou, malíře a „grafiťáka“ Malýho Dejva, zpěvačku Lucii Dobrovodskou, bubeníka Miku Ronose, světelnou show v podání Moving lights, tanečníka Miroslava Bruise Žilku a pěvce Mirka Sýkoru!

 

Článek

První finálová čtveřice ČSMT 2013 2 Foto: FTV Prima

Do finále Talentu postupuje zpěvák, tanečník, malíř a písničkář!

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dospěla do semifinálových kol. První semifinále jste mohli vidět tuto neděli. Kteří čtyři z osmi účastníků nakonec postoupili do finále?


Podívejte se na rozhovory se všemi postupujícími!

Článek

Říká si Bruise a tančí všude...

Tanečník Bruise dostal porotu i diváky Talentu! Postupuje!

Tanečník Bruise, tedy Miroslav Žilka, dostal nejvíc hlasů od diváků pořadu Česko Slovensko má talent 2013! Proto postupuje dál! Seznamte se s Bruisem více...

Článek

ČSMT (5) Helan

Písničkář s ajfonem: Začal jsem psát až po vysoké škole!

Pavel Helan přišel a zvítězil. Svým pozitvním přístupem k životu a písní o "ajfounech", "ajpedech" a "ajBohu" do publika dostal ohromnou energii, která se jen tak nevidí.

Článek

... a obraz je hotov...

Rozhovor: Malej Dejv vymaloval postup!

Podívejte se na bezprostřední reakce Malýho Dejva poté, co před porotou v show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT namaloval a hned i prodal Jaro Slávikovi svůj obraz!

Článek

ČSMT IV (3) - Miroslav Sýkora - rozhovor 1

Zpěvák, který rozplakal porotu Talentu a zvítězil, nám zazpíval i v zákulisí!

Miro přišel a odzpíval árii, která vzala všem dech. Za tímto talentem je ale neuvěřitelné odhodlání a nebojácnost, která porotu a diváky dostala do kolen!

 

Všechna videa

reklama

reklama