Poznejte finalisty Talentu blíž! Máme s nimi rozhovory!

Peter a Tomáš Szabó s Lucií Bílou Foto: Peter a Tomáš Szabó s Lucií BílouFoto: FTV Prima

Ještě týden chybí a Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT bude ve finále. Včera diváci a porota rozhodli, koho v tom finále uvidíte. Poznejte finalisty blíž!

Přestože druhé semifinálové kolo je za námi, bylo zase nabité talenty!
Peter a Tomáš Szabó rozněžnili publikum, a to hlavně to dívčí.  Dog dancing ruku v ruce s dog frisbee předvedla zkušená trenérka Alena Smolíková a její talentovaný pes Jerry. Od poroty sklidila velký úspěch stejně jako od diváků! Pobavit se snažil stand-up komik Jakub Gulík, zazpívala grupa sexy mladých koček z Foursomeone. A v rudých šatech se objevila šansoniérka Eliška Lüftnerová. Ty její šaty a dokonalý francouzský přízvuk se jí vyplatily! Zatímco hvězdná porota si zvolila The Boyz před baton twirlingem dvaadvacetiletého sympaťáka Lubomíra Kábrta, kouzelnické vystoupení Magic Alexe se ani trochu nelíbilo Jaro Slávikovi.  U diváků dokonce nezoopakovaly úspěch žáci samotného vítěze druhého ročníku Talentu Ataie Omurzakova – tanečníci skupiny Tumar KR.

 

Kdo jde do finále?

Nejvíce hlasů od diváků získala a z prvního místa tak postupuje Alena Smolíková a pes Jerry! Zavzpomínejte na první vystoupení

 

Šansoniérka, která neumí francouzsky!

Druhý největší počet SMS hlasů získala v druhém semifinále Eliška Lüftnerová. Ta se v rozhovoru přiznala, že její francouzský přízvuk je čistě jen odsposlouchaný! A že čím více lidí, tím lepší je!

Co mají rádi sladcí Peter a Tomáš? Překvapivě ženy a kytaru!

Do finále diváci poslali třetím největším počtem hlasů i pěvecké duo Peter a Tomáš Szabó. Zatímco se nad nimi rozplýval i sám Jaro Slávik, v rozhovoru prozradili, jak to mají s láskou. A proč tak sladké texty?


Kluci, kteří spí ve vaně! A ještě jsou u toho sexy

Na čtvrtém až pátém místě se umístila taneční skupina The Boyz a tanečník s twirling batonem Lubomír Kábrt. Porota z těchto dvou nakonec do finále poslala tanečníky The Boyz. Lucie, Jaro i Leoš se shodli na tom, že hlavní devízou chlapců je právě jejich vzhled. My jsme však odhalili, že tihle kluci mají takovou zvláštní libůstku...


Velké finále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT sledujte už příští neděli od 20.15 na Primě!

Článek

První finálová čtveřice ČSMT 2013 2 Foto: FTV Prima

Do finále Talentu postupuje zpěvák, tanečník, malíř a písničkář!

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dospěla do semifinálových kol. První semifinále jste mohli vidět tuto neděli. Kteří čtyři z osmi účastníků nakonec postoupili do finále?

Článek

Lucie Bílá má nový videoklip Foto: Jiří Janoušek

Dieta Lucie Bílé před Talentem? 60 dnů skoro nejedla

Natáčení talentové soutěže Česko Slovensko má talent je náročné po psychické i fyzické stránce. Lucie Bílá chce opravdu zazářit. Vrhla se proto na přísný režim.

Článek

Co nás čeká v říjnu? Foto: thinkstock.com

Velký horoskop na prosinec: Vzepřete se tlaku okolí

Přečtěte si, co vás čeká v lásce, ve vztazích, jak na tom budete se zdravím nebo jestli se vám bude dařit ve finanční oblasti.

Všechna videa

reklama

reklama