Proč zrovna oni? Přehrajte si postupová vystoupení 2. semifinále!

ČSMT IV - Vítězové 2. semifinále Foto: ČSMT IV - Vítězové 2. semifináleFoto: FTV Prima

Pes chytající frisbee na pláži v Karibiku, zamilovaná dvojčata, gumoví tanečníci a přeměna ošklivého káčátka v sexy dračici. To vše přineslo druhé semifinále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Připomeňte si ta úspěšnější vystoupení vystoupení druhého semifinále!

V následujícím přehledu vystoupení ze druhého semifinále můžete sami posoudit, kdo z devíti účastníků byl v neděli nejlepší a jestli právem (ne)postoupil.

 

 

 

Nejvíce SMS hlasů od diváků během nedělního přímého přenosu získala Alena Smolíková a její fenka Jerry, které předváděly psí frisbee, pinkání s míčem, panáčkování a další, mezičeskými pejskaři dosud nevídané věci. Na pódiu to navíc při jejich vystoupení vypadalo jako na pláži exotického ostrova. Podívejte se:

Na druhém místě se umístila zpěvačka šansonů Eliška Lüftnerová, která překvapila slušivými rudými šaty se sexy rozparkem. Podívejte se: 

Třetí největší počet hlasů od diváků získali dvojčata Peter a Tomáš Szabó. Zahráli a zazpívali zde ve světové premiéře svoji úplně novou písničku. Podívejte se:  

Na čtvrtém až pátém místě se umístili taneční skupina The Boyz a tanečník s "kouzelnou hůlkou" Lubomír kábrt. Z těchto dvou účastníků vybírala porota a do finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT nakonec poslala sexy tanečníky The Boyz: 

Vystoupení Lubomíra Kábrta si vychutnejte zde:

Efektní vystoupení si připravil i kouzelník Magic Alex. Podívejte se!

Opět jsme viděli i dívčí pěveckou skupinu Forsomeone. Podívejte se, jak se jim vystoupení vydařilo:

O stand-up comedy se opět pokusil i Jakub Gulík. Tentokrát zvolil téma Vánoce: 

A zatančili opět také Kyrgyzstánci Tumar KR, kteří do svého vystoupení tentokrát zakomponovali příběh:

Postupujícím gratulujeme a všem vystupujícím děkujeme za skvělé výkony!

Celé druhé semifinále i s výroky porotců a moderátorů si můžete přehrát zde:

Článek

To není StarDance - to je Magic Alex a jeho vystoupení Foto: FTV Prima

Druhé semifinále Talentu: Byl to tanec! Podívejte se na celý díl!

Nedělní druhé semifinále ukázalo další skvělé výkony. Nejvíce se tančilo, ale došlo i na zpěv, stand-up comedy a magii. A Jerry předváděla psí kusy!

Velké finále nejpopulárnější talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT můžete sledovat už v neděli 8. prosince od 20.15 na Primě!

Článek

ČSMT IV - Vítězové 2. semifinále Foto: FTV Prima

Do finále postupují sexy tanečníci, šansoniérka, dvojčata a pes Jerry.

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT míří do finále. Už v neděli se rozhodne, kdo bude letošním vítězem. Kdo však postoupil mezi nejlepší ze druhého semifinále?


Článek

ČSMT IV (3) - Lucie Šimková v akci Foto: FTV Prima

TOP 18 – Připomeňte si všechny semifinalisty ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013

Kompletní přehled osmnáctky soutěžících, které jste vy a hvězdná porota poslali do semifinále. První živý přímý přenos uvidíte už v neděli 24. 11. od 20.15 na Primě.

Všechna videa

reklama

reklama