První fotky z finálových vystoupení: Co se připravuje v Talentu?

Mirror Family připraví skvělou show Foto: Mirror Family připraví skvělou showFoto: archiv

Finále Česko Slovensko má talent se blíží mílovými kroky k vítězi. Kdo vyhraje 100 000 euro? A kdo má ten největší talent? To se dozvíte už dnes na Primě ve 20.15.

Dnes vás čeká finálové vystoupení deseti soutěžících. Máme pro vás první nápovědu, jak bude vypadat dnešní finále. Máte se na co těšit, protože všechny jsou fenomenální a většina vás překvapí!

Filip Jankovič připravuje velké vystoupení s použitím moderní technologie, samozřejmě bude opět tančit na podpatcích. A ti jeho černoši nedávno ochutnali halušky a moc jim chutnaly.

Filip Jankovič a spol. Foto: Filip Jankovič a spol.Foto: archiv

Mirror Family – rozhodli se své číslo ještě výrazně posunout, bude to pocta Michaelu Jacksonovi a na scéně se objeví i padající voda, bude to velmi efektní číslo včetně laserových efektů.

Mirror Family Foto: Mirror FamilyFoto: archiv

Big Names - chystají velké muzikálové číslo, které se bude odehrávat v muzeu - s využitím slavných českých písní jako např. Šaty dělaj člověka. Dokonce ztvární i všechny čtyři porotce.

Big names v zákulisí Foto: Big names v zákulisíFoto: archiv

Fotogalerie:

Filip Jankovič a spol. Foto:

 

http://www.iprima.cz/csmatalent2015/clanky/drama-pri-generalcetalentu-krasobruslar-upustil-partnerku

 

Sledujte finále Talentu už dnes ve 20.15!

Více sledujte na Facebooku Primy

Rozhovor:

Článek

Michal kruž v zákulisí Foto:

Úspěch v Talentu tanečníkovi nezaručil štěstí. Přišel o práci a o dítě

Tanečník Michal Kruž v jednom z kastingových kol zaznamenal svým improvizovaným tanečním vystoupením obrovský ohlas nejen na internetu. Úspěch v Talentu mu však nezaručil...Všechna videa

reklama

reklama