Reportáž: Byli jsme s Aquabellami od začátku do konce!

Jejich revírem je bazén, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou obyčejní plavci. Byli jsme s nimi během přípravy, během natáčení, a dokonce po jejich show! Jak Aquabelly prožívaly své vystoupení v Talentu?

Holky z projektu Aquabella jsou zvyklé na velký prostor světových bazénů, aby ukázaly, co v nich je. Přestože některé z nich vědí, jak chutná olympijská voda, talentová soutěž a plno kamer je přece jen něco úplně jiného.

Jak se holky připravovaly na vystoupení, když se jejich prostor smrskl na miniaturní venkovní nádrž během chladného letního večera při natáčení Česko Slovensko má talent 2013?

Vzhůru s kamerou rovnou do nádrže!

Byli jsme s nimi od začátku, kdy ještě zahalené ve froté županech v šatně vyprávěly o svých náročných přípravách na Česko Slovensko má Talent 2013. 

Byli jsme s nimi i ve chvíli, kdy poprvé uviděly miniaturní prostor, v němž mají vystoupit. Stali jsme se svědkem prvních obav, jestli to zvládnou...

Vlezli jsme za nimi dokonce i do nádrže pár minut před tím, než měly vystoupit v jedné z nejlepších talentových soutěží vůbec! Jak vůbec dokážou aquabelly slyšet rytmus hudby ve vodě? Co jim nešlo? Čeho se obávaly nejvíce? Prozradí vám to!

Jak byly spokojené se svým vystoupením těsně po něm? Podívejte se!

Co to mají holky na hlavě?? A na další otázky vám odpoví holky v rozhovoru!

Článek

Aquabelly v akci

Aquabelly z Talentu: Trénovaly jsme po skypu!

Aquabelly se vám v neděli představily ve fantastické show v Talentu. Na konci porota a diváci akorát zalapali po dechu. Holky toho mají za sebou hodně. A my jsme se ptali ...

 

Všechna videa

reklama

reklama