Rozhovor: Postupující Gyöngyi Bodišovou přijel na semifinále podpořit celý dětský domov

Kromě tanečníka Michala Kruže postupuje do finále i zpěvačka, jež se zapsala jako milovnice Mariky Gombitové, její písně zpívala už dvakrát. Co plánuje zpívat na finále? Asi vás trochu překvapíme. A kdo ji přijel podpořit? Podívejte se na rozhovor.

Gyöngyi Bodišová nás všechny dostala svou verzí písně "Vyznanie" od Mariky Gombitové. Na semifinálový večer nezklamala a vybrala další píseň od své oblíbenkyně.

Dvanáct sourozenců

Jak nám totiž řekla před svým semifinálovým vystoupením, se slavnou slovenskou ikonou ji pojí podobné bolesti života. Gyöngyi má dvanáct sourozenců, které matka nemohla uživit, a tak holčička putovala do kojeneckého ústavu, následně do dětského domova. V dětské domově ji pak ve zpěvu podporoval její vychovatel, který se na ni přijel podívat i do Bratislavy společně s ostatními dětmi.

Jak nám prozradila v rozhovoru, Gyöngyi se na chvíli stala bezdomovkyní. Jak tak mladá dívka ztratí domov? Strašidelně snadno. Podívejte se na rozhovor:

Článek

ČSMT2015 - Bodičová proměna Foto:

Zpěvačka Mariky Gombitové ze semifinále: Žila jsem půl roku ve stanu, teď studuji!

Zpěvačka, která diváky Talentu okouzlila neskutečně náročnou písní od Mariky Gombitové. Za hodinu vystoupí v semifinále Česko Slovensko má talent 2015! Během příprav...

Zpěvačka nám také prozradila, co si připravila na finálový večer. Možná vás překvapí, ale její oblíbenkyně to tentokrát nebude. I když znovu vsadila na silný ženský hlas. "V mém podání to bude bomba," láká diváky dívka, která momentálně studuje konzervatoř a plně se postavila na nohy. Důležité je na sobě pracovat a nevzdávat to, ale musím říct, že by mě nikdy nenapadlo, že se ještě někdy vrátím ke zpívání," prozrazuje.

Podívejte se na celý rozhovor těsně po vyhlášení výsledků.

Jak vypadalo semifinále? Podívejte se do fotogalerie:

Five Fellas vystoupí jako Avataři Foto:

Všechna videa

reklama

reklama