Slávik oslavil v Talentu narozeniny s českými "Ramštajny"!

ČSMT IV (10) - Jaro Slávik krájí dort Foto: ČSMT IV (10) - Jaro Slávik krájí dortFoto: FTV Prima

V posledním castingovém díle show SLOVENSKO MÁ TALENT nás opět čeká spousta výjimečných, skvělých a dech beroucích talentů! Také se dozvíme kompletní seznam semifinálových soutěžících!

Devět z nich vybrali diváci svým SMS hlasováním a dalších devět soutěžících pošle bojovat do živých přenosů porota! Bude to napínavé!

V neděli předvedou svůj talent nejen zpěvačky, zpěváci a báječní tanečníci. Pobaví nás i dvojník Mr. Beana, ostravský imitátor Karla Gotta i „nejoblíbenějšího“ kolegy Jaro Slávika – Michala Davida. Což ovšem Jaro ani tentokrát neustojí a během vystoupení soutěžícího odejde ze sálu se slovy: „Tohle já nebudu poslouchat!“

Na pódiu to rozjede sympatická rocková kapela, uvidíme sexy těla vypracovaných tanečnic pole dance nebo šikovnou partu skákajících Skipping boys. Můžeme se těšit na multifunkčního rádoby umělce, jehož výkon ovšem porotu zrovna moc neohromí, a tak během jeho vystoupení od svých stolků odejde. Chybět nebude starý známý účastník castingů snad všech předchozích řad „tanečník“ Pařmen Marty, barmanská show nebo třeba skandální a nebezpečný hudební odvaz českých „Ramštajnů“!

A čeká nás oslava! Jaro Slávik totiž před kamerami oslaví své narozeniny! Popřejí mu nejen kolegové z poroty, ale i moderátoři, kteří mu objednali speciální třípatrový dort s postavičkou v jeho podobě a se sexy výrazem čtyřicátníka! Dort vyrobila známá cukrářka Markéta z pořadu Božské dorty od Markéty!


Všechna videa

reklama

reklama