Slováci dělají kostýmy pro celý svět, v Talentu předvedou show!

Mirror Family  Foto: Mirror Family Foto: archiv

Čtvrteční večer bude ve znamení zábavného pořadu Česko Slovensko má Talent 2015. Ve 20.15 uvidíte i lidi, kteří nejdříve oslnili svým talentem cizinu, a teprve pak Česko a Slovensko. V Talentu se představí i velice talentovaní cizinci.

Česko Slovensko má talent uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Talentovaných lidí je v naší zemi stále málo. Pokud už jsou, odcházejí do světa, vracejí se málokdy. To také udělala skupina dvou mladých lidí. Martin a Veronika ze skupiny Mirror Family se věnují výrobě různých kostýmů pro české a slovenské umělce, kteří se chtějí prezentovat v cizině.

"Základem světla je tma. Pomocí světla dokážeme vytvářet atmosféru. Tím umíme divákovi napovědět, jestli se má cítit šťastně nebo jakou emoci má cítit. Chtěli jsme to vytvořit pomocí našich tanečnic a zvláštními kostýmy," vysvětluje Lukáš. Porota je ohromena a to ještě neviděli celou show, která je rozhodně nezklame.

Cizinci, kteří umí

Takových překvapení bude v Talentu daleko víc. Čeká vás například hudební představení tří Španělů, kteří svým vystoupením na první poslech představí ohnivé španělské rytmy. To však není všechno, pánové předvedou naprostou nálož – show zkombinovanou s různými styly hudby.

Olé Trio to pořádně rozjede Foto:

 

Německá dívka se rozhodla Lucii Bílé předvést číslo burleskní tanečnice, která nakonec omámila nejen ji, ale hlavně přítomné muže v porotě. "Člověk zjistí, že má hodně představivosti," komentuje její vystoupení nový porotce Jakub Prachař.

Upoutávka na čtvrteční Talent tady:

Pes, který hledá své pány

Ne všechna vystoupení však budou tak povedená, uslyšíte nesebekritického mladíka, jenž si je stroprocentně jistý, že vyzpívat "výšky" je pro něj naprosto snadné. Zatímco polskou dvojici elegantních akrobatů shání jejich pes přímo na pódiu.

Na pódiu uvidíte i dívku, jejíž otec z ní chce mít zubařku. Ona má ovšem talent na úplně něco jiného.

To všechno uvidíte ve čtvrtečním Talentu na Primě!

Všechna videa

reklama

reklama