Sobotní Talent nabídne talentované muže a ženu uvězněnou v dívčím těle

V sobotu znovu uvidíte Česko Slovensko má Talent ve 20.15 na Primě. A tentokrát to bude hlavně mužská zábava, na které si pošmakují i ženy. Potěšíme i počítačové a televizní nerdy. Co uvidíte?

V sobotním Talentu se bude rozhodovat o tom, kdo postoupí do dalšího rozřazovacího kola, tzv. Velkého třesku. A musíme vám prozradit, že už teď se můžete těšit na hodně speciální show, která potěší nejen fitness fanoušky, všechny různé gamery a zároveň i komiksové nadšence. Ti, kteří mají rádi klasiku ve formě krásných hlasů a elegantních vystoupení nezůstanou zkrátka...

Fitness street workout

Provozovat cvičení jako je crossfit a nemořit se jen v uzavřené posilovně je už dlouhodobějším trendem. Takže až uvidíte někoho cvičit na prolejzačkách na dětských hřištích, ne vždy to musí být pedofilové. Taková je i skupina, která si říká Street work out a přináší do Talentu pohled na to, jak se i z posilování dá udělat skvělá show. Kluci jsou mladý a dobře rostlí, kteří na hudbu dokážou předvést naprosto cokoliv. Ženy potěší perfektní těla, muže pocit, že i jejich tělo může takto vypadat.

Jakub Prachař se zeptal správně: "I já mám pod tím vším takové svaly jako vy?

Street workout  Foto:

Dívka s vyspělým hlasem a řecké vystoupení

V Talentu nesmí chybět i pěvecké čísla. Takovou show předvede teprve dvanáctiletá Carmina, která pochází z Arménie. Její rodiče utíkali před lety před válkou. Karmen dokáže, že v těle devčátka se nachází hlas dospělé ženy, která svůj pěvecký projev umí skběle procítit. Karmen zazpívá technicky těžkou píseň od Whitney Huston. A Lucie Bílá bude díky ní vzpomínat na svoje začátky, které rozhodně nebyly tak hvězdné jako u Karmen.

Karmen Sarojanová Foto: Karmen SarojanováFoto: archiv Prima

Dianu Mórovou zase potěší slovenský zpěvák, jenž na pódiu vystřihne řeckou serenádu. Diana si zase vzpomene na svého ex- řeckého přítele a zasní se. Lucie Bílá dá jasně najevo, že na tohoto zpěváka čekala od začátku soutěže.

Saxofon občas zní jako hudba z minulosti. Hudební nástroj s provokativním zvukem jste mohli na začátku devadesátých let a během celých osmdesátých slýchat v každém seriálu, který potřeboval diváka připravit na milostnou scénu. Teď ovšem uvidíte sexy chlapíka, kterému saxofon opravdu sluší a ještě na něj umí.

Nepochopení superhrdinové

Při slovech Lucie Bílé "je mi tak líto, že tu pohádku neznám" každého komiksového fandy přeběhne mráz po zádech. Na pódiu stojí taneční skupina z Prahy, která se rozhodla přenést do tanečního vystoupení příběh nejlepšího super-komiksového týmu všech dob. Avengers, to jsou Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow, nikdo z nich nebude chybět v poněkud neohrabeném tanečním čísle, které všechny fanoušky Marvelu tak jako tak potěší. Alespoň Jara Slávika ano.

Feel The Bounce Foto: Feel The BounceFoto: archiv Prima

Do historie počítačových her

S Talentem zavzpomínáme na časy, kdy se internet ještě připojoval telefonní linkou a diskety ovládaly svět. Poslká taneční skupina Fear Play Crew předvede taneční a pohybovou show s takovým důvtipem, že to ocení i človek, jenž považuje za úspěch správně odeslat email.

Talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě!

Všechna videa

reklama

reklama