Talent: Filip Jankovič ukázal, jak tancují chlapi. Na podpatcích!

Filip Jankovič předvedl tanec na podpatcích Foto: Filip Jankovič předvedl tanec na podpatcíchFoto: archiv

Sobotní večer na Primě se ponese v talentové horečce. Hledáme různé talenty a ty nejnevšednější. Jeden takový přicvakal na pódium v podpatcích. Filip Jankovič tančí na světových pódiích s hvězdami jako je Kylie Minoque a Jessie J. A předvedl úžasnou show.

Česko Slovensko má talent uvidíte už tuto sobotu ve 20.15 na Primě.

Čtvrtý díl Talentu bude tentokrát i hodně o tanci. Jako jedna z předních tanečních hvězd na Slovensku a hlavně v cizině, se na pódiu objeví i známý tanečník Filip Jankovič.

Ten se po koncertních tour, kde tančil třeba s Kylie Minoque a Jessie J, vrátil učit tanec. Na jeho pohlaví trochu netypický. Skoro dvoumetrový Filip totiž se svými kumpány tančí na podpatcích. Není to však jen jeho taneční talent, který okouzlil porotu.

Diana Mórová řekla Filipovi, který se hlásí otevřeně k homosexualitě, ale zároveň přiznává, že měl vztahy i se ženami, že je to velký fešák. "Obdivuji, že jste předvedli něco takového v xenofobním Slovensku, " dodává Jaro Slávik, který se zpočátku vystoupení tvářil velice překvapeně.

Co na takové vystoupení říkáte vy?

Sobotní Talent uvidíte ve 20.15 na Primě!

Chcete vidět dalšího úspěšného tanečníka ze soboty?

Článek

Talent večera je bezesporu Michal Kruž Foto:

Kdo dostal porotu a diváky? Potetovaný tanečník kombinuje hip hop s baletem

Sobotní Talent se tentokrát neobejde bez dokonalých tanečníků. Jeden takový přišel na pódium a porotu okouzlil svým tancem. Pak oznámil, že to byl jen freestyle. Tedy...

Článek

Dívenka klamě tělem Foto:

Holčička klame tělem. Předvedla metalový popěvěk a dostala porotu na pódium!

Sobotní Talent bude v určitých momentech velice bizarní. Málokdo by čekal ve třináctileté holčičce metalového ducha. Jakub Prachař poznamenal, že nejlepší jsou její...

 


Všechna videa

reklama

reklama