Tanečník Bruise dostal porotu i diváky Talentu! Postupuje!

Říká si Bruise a tančí všude... Foto: Říká si Bruise a tančí všude...Foto: All

Tanečník Bruise, tedy Miroslav Žilka, dostal nejvíc hlasů od diváků pořadu Česko Slovensko má talent 2013! Proto postupuje dál! Seznamte se s Bruisem více...

Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš nejsou jediní porotci. Čtvrtým porotcem jste premiérově i vy! Mohli jste posílat hlasy a vybírat ze šesti největších talentů druhého dílu. Vy jste si vybrali tanečníka Bruise, a tak ho poslali do semifinále.

To ovšem neznamená, že dobře stavěný Vladimír Novotný, vodní víly Aquabella, umělkyně Blackwish, Josef Ovšianik a David Hanzlík nemohou postoupit dál. I tyto úspěšné soutěžící může porota poslat do semifinále!

Bruise je dalším koněm diváků!

Zatímco v prvním díle postoupily zpěvačky ze skupiny Forsomeone, v druhém kole se ukázal jako miláček publika skromný tanečník Bruise, který už své štěstí úspěšně zkoušel v několika talentových soutěží po celém světě!

My jsme se ho zeptali na pár otázek a vy se podívejte, jak milý je Bruise člověk!

Na rozhovor s Bruisem se podívejte tady:

Vzpomínáte na dívky z projektu Forsomeone, které díky divákům postoupily jako první do semifinále Talentu? Pojďte si je připomenout v rozhovoru:

Článek

Deník z Talentu 2013: Den třetí - dívčí skupina Foursome

Diváci Talentu poslali dál dívčí skupinu Forsomeone

Nejvíce esemesek od diváků získala po prvním díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dívčí pěvecká skupina Forsomeone. Čtveřici zpěvaček tak zcela jistě uvidíme v semifinále.

Všechna videa

reklama

reklama