Tanečník Bruise: Učil se deset let na ulici

Miroslav Bruise Žilka je tanečník, který už moc dobře zná nejen českoslovebský talent, ale velké úspechy zaznamenal i v tom německém a britském. Finále odtančil s obrovskými bolestmi, ale jeho život je daleko barvitější...

Bruise svoje vystoupení ve finále vysloveně odtrpěl neustálými bolestmi kolene, které trvají už přes půl roku. Jak sám přiznává, tento úraz pro něj byl nejhorší za celou dobu jeho kariéry. Přesto to nevzdal a v divadelních kolech vystupoval s ortézou, avšak ani ve finálovém kole se necítil stoprocentně zdravý.

Bruise je úspěšný tanečník na Slovensku a jako jeden z prvních také vystupoval v prvním hip-hopové divadelní show na Slovensku Priebeh života, kde se potkal i s členy The Pastels, kteří byli finalisté. Jeho cesta k tomu stát se profesionálním tanečníkem byla o něco složitější. Tancovat se totiž učil ve vídeňských ulicích: Jezdil jsem do Vídně od roku 2001 deset let, všechno jsem se tam naučil. Bruise nikdy neměl žádného učitele, ale všechno se učil sám tak, že na ulici odkoukával triky od dalších tanečníků: "Pak jsem sledoval, jak na moje vystoupení reagují lidé. Na to období strašně rád vzpomínám!" říká Miro.

Podívejte se na taneční umění Bruise:

Článek

ČSMT IV - finalisté pohromadě

TALENT LIVE: Co by udělali finalisté s výhrou? Odpověděli nám!

Česko Slovensko má talent 2013 právě vrcholí! My jsme se zeptasli pár minut před začátkem, co by finalisté udělali s výhrou?´! Je to totiž padesát tisíc euro! A to se vyplatí!

Všechna videa

reklama

reklama