TOP 9 – Připomeňte si všechny talenty, které jste zvolili do semifinále

Celý "tým" ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT Foto: Celý "tým" ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENTFoto: All

Podívejte se ještě jednou na vystoupení těch, kterým jste po uplynulých devíti dílech show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT poslali nejvíce SMS hlasů a poslali je tak rovnou do semifinále.

V nedělním 10. dílu naší talentové show 17. listopadu od 20.00 uvidíte opět další várku zajímavých soutěžících.

Po tomto kole ovšem nebudete už hlasovat vy, televizní diváci, ale dalších 9 finalistů ze všech (!) dílů doplní k současné devítce talentů naše porota.

I ti, kteří dostali v divadle od poroty ANO, ale nezískali od diváků ve svém kole nejvíc SMS hlasů, tak mají stále šanci.

Koho Lucie Bílá, Leoš Mareš a Jaro Slávik přiřadí k téhle devítce šťastlivců?

 

V prvním díle nabitém talenty nakonec díky diváckým hlasům postoupila dívčí skupina Forsomeone. Ta nejprve v naší show vystupovala pod názvem Foursome, ale kvůli erotickému významu tohoto názvu se kapela později přejmenovala na Forsomeone. 

Článek

Deník z Talentu 2013: Den třetí - dívčí skupina Foursome

Diváci Talentu poslali dál dívčí skupinu Forsomeone

Nejvíce esemesek od diváků získala po prvním díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dívčí pěvecká skupina Forsomeone. Čtveřici zpěvaček tak zcela jistě uvidíme v semifinále.

Po druhém díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jste poslali do semifinále tanečníka. Postoupil Miroslav Bruise Žilka. Podívejte se, jak porotu nadchnul i se zraněnou nohou:

Ve třetím díle všechny naprosto ohromil Miroslav Sýkora. Muž, který po traumatickém zážitku z dětství trpí vadou řeči, porotu i diváky odzbrojil svým skvělým operním zpěvem. Podívejte se:

Článek

Mirek všechny dojal

Mirek z Talentu koktá a současně zpívá jako bůh! Jak je to možné?

Také vám nejde na rozum, jak je možné, aby člověk, který koktá tak, že mu není rozumět, zpíval jako slavík? Zeptali jsme se na to odborníka.

Vítězství po čtvrtém díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 patřilo díky diváckým esemeskám výtvarníkovi, který si říká Malej Dejv. Podívejte se, co v divadle předvedl:

Článek

... a obraz je hotov...

Rozhovor: Malej Dejv vymaloval postup!

Podívejte se na bezprostřední reakce Malýho Dejva poté, co před porotou v show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT namaloval a hned i prodal Jaro Slávikovi svůj obraz!

V pátém díle bodovala u diváků nejvíce zpěvačka Lucie Dobrovodská. Kromě uhrančivého hlasu má i zajímavý příběh. Její tatínek byl totiž indián, který se – jak sama říká – prohnal českou roklinou ve svém dostavníku. Podívejte se na její vystoupení:

Článek

ČSMT (5) Lucie Dobrovodská hledá tátu Foto: TV Prima

Lucie z Talentu: Táta byl indián, který jen projel v dostavníku

"Jestli tohle nebude ve finále..." nechal se slyšet Leoš Mareš poté, co v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dohrála a dozpívala Lucie Dobrovodská. Porotu zaujala už příchodem na ...

I v následujícím díle naší talentové show patřilo vítězství sólové zpěvačce. Tentokrát se divákům nejvíce líbila Eliška Lüftnerová z Ústí nad Labem. Podívejte se, jak krásně zpívala šanson:

O týden později zvítězil Lubomír Kábrt, který předváděl tzv. baton twirling. Že nevíte, co to je? Podívejte se na jeho vystoupení:

Osmému dílu vévodili tanečníci. Skupina Tumar KR z Kazachstánu je tvořena žáky vítěze druhé série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Ataie Omurzakova. Podívejte se na jejich show, která jim zajistila postup dál:

A v dosud posledním díle se vám nejvíce líbil bubeník Mika Ronos. Podívejte, s jakou energií a přesností umí mlátit do bicích:

Článek

ČSMT IV (9) - Mika Ronos rozhovor

V Talentu postoupil bubeník, který dostal slušný návrh od Lucie Bílé!

Mika Ronos je jednadvacetiletý mladík, který předvedl takovou bubenickou show, že mu Lucie Bílá nabídla hostování na jejím právě probíhajícím turné. Co na to Mika říká? A ...

 

Všechna videa

reklama

reklama