Úspěch v Talentu tanečníkovi nezaručil štěstí. Přišel o práci a o dítě

Tanečník Michal Kruž v jednom z kastingových kol zaznamenal svým improvizovaným tanečním vystoupením obrovský ohlas nejen na internetu. Úspěch v Talentu mu však nezaručil štěstí v osobním životě ani v kariéře.

Michal se živil jako učitel tance, kterého by chtěl po vystoupení Talentu každý tancechtivý fanoušek, ale i tak nešťastnou shodou okolností přišel o práci.

Bohužel, to nebyla jediná rána, která ho po televizní show zarmoutila. Michal je už nějaký ten pátek šťastně zamilovaný a se svojí přítelkyní plánovali dítě. Dítě sice do jejich života přišlo, ale pouze na krátko. „Je mi to strašně líto, ale budeme se snažit dál,“ říká o svém rodinném životě.

 

 

Článek

Talent večera je bezesporu Michal Kruž Foto:

Kdo dostal porotu a diváky? Potetovaný tanečník kombinuje hip hop s baletem

Sobotní Talent se tentokrát neobejde bez dokonalých tanečníků. Jeden takový přišel na pódium a porotu okouzlil svým tancem. Pak oznámil, že to byl jen freestyle. Tedy...

P.S. Michal nám prozradil, že vystoupení bude tentokrát vymyšleno do posledního detailu. A uvidíte i prvky baletu, které mu v tanci osobně hodně pomohly. Jak říká on, byla to velká škola!

Tanečník spolupracoval s 3D mapping Foto: Tanečník spolupracoval s 3D mappingFoto: archiv Prima

Michal bude pracovat s 3D mapping!

Five Fellas vystoupí jako Avataři Foto:


Všechna videa

reklama

reklama