VELKÁ REPORTÁŽ Z FINÁLE TALENTU. Poznejte zákulisí velké show!

Byli jsme na Velkém finále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT s kamerou a vše důležité pro vás zaznamenali. Podívejte se na rozhovory se všemi soutěžícími, bezprostřední reakce vítěze a jeho maminky nebo třeba komentář Lucie Bílé. Tohle jste v televizi vidět nemohli!!

Jaké byly přípravy Aleny Smolíkové a jejích „tanečních parťaček“ Jerry a Keisy, okouzlující šansoniérky Elišky Lüftnerové nebo taneční skupiny The Boyz?

Co nám během generálky řekl skvělý tanečník Mirek Bruise Žilka, malíř a „grafiťák“ Malej Dejv, písničkář Pavel Helan a talentovaná dvojčata Peter a Tomáš Szabó?

A jak reagoval vítěz Miroslav Sýkora a jeho maminka?

Vše si pusťte v naší reportáži v titulním videu!

Podívejte se na fotogalerie ze zákulisí:

Jakub a Pyco v akci Foto:

ČSMT IV - Velké finále - Eliška Lüftnerová Foto:

Článek

Lucie šla také Mirovi pogratulovat...

Jak vypadaly první okamžiky výherce Talentu Mira Sýkory?

Čtvrtý ročník ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 má svého vítěze. Stal se jím Miroslav Sýkora, který svým operním zpěvem okouzlil diváky a porotu. Miro má za sebou těžký osud ...

Článek

Vznikalo i přátelství, nebo něco víc?

První láska v Talentu! Malej Dejv a kráska od tyče to dali dohromady!

Těžké zkoušení na semifinále Talentu je dalo dohromady. On je malíř na volné noze, ona kráska, která ovládá pole dance na světové úrovni. Jak se to stalo?

Článek

ČSMT: Proč zatím nevyhrála žena?

Talent: Proč ještě nevyhrála žádná žena?

Uběhly tři ročníky pořadu Česko Slovensko má Talent a zatím ještě nevyhrála ani jedna žena. Čím to je? Jsou snad méně talentované? Na to jsme se zeptali Pyca a Jaro ...

Všechna videa

reklama

reklama