Video: Dokážete to, co tihle osvalení kluci?

Tělo samý sval a cool choreografie, která dostane hlavně něžnější polovinu lidstva. Tu druhou dovede k myšlence, že tohle tělo můžete mít i vy... A nemusíte utrácet v posilovně majlant! Podívejte se na vystoupení kluků, kteří dělají street workout.

V sobotním Talentu se bude rozhodovat o tom, kdo postoupí do dalšího rozřazovacího kola, tzv. Velkého třesku. A musíme vám prozradit, že už teď se můžete těšit na hodně speciální show, která potěší nejen fitness fanoušky, všechny různé gamery a zároveň i komiksové nadšence. Ti, kteří mají rádi klasiku ve formě krásných hlasů a elegantních vystoupení, nezůstanou zkrátka...

Fitness street workout

Provozovat cvičení jako je crossfit a nemořit se jen v uzavřené posilovně je už dlouhodobějším trendem. Takže až uvidíte někoho cvičit na prolejzačkách na dětských hřištích, ne vždy to musí být pedofil. Taková je i skupina, která si říká Street work out a přináší do Talentu pohled na to, jak se i z posilování dá udělat skvělá show. Kluci jsou mladí a dobře rostlí a na hudbu dokážou předvést naprosto cokoliv. Ženy potěší perfektní těla, muže pocit, že i oni by takhle mohli vypadat.

Jakub Prachař se zeptal správně: "I já mám pod tím vším takové svaly jako vy?

Street workout  Foto:

Co uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě? Podívejte se na upoutávku:

Všechna videa

reklama

reklama