VIDEO: Krasobruslařská dvojice okouzlila i na pevnině!

Bruslení Anette a Yannick Foto: Bruslení Anette a YannickFoto: archiv Prima

Česko Slovensko má Talent 2015 jste mohli vidět dvakrát týdně, teď už to nejlepší uvidíte každou sobotu. Partnerská dvojice okouzlila svým "krasobruslařským uměním", které musela ukázat na pevnině. A tak zvolili kolečkové brusle.

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Když přichází urostlý Yannick z Francie na pódium, většina žen vzdychne závistí. Yannick je totiž nejen taneční, bruslařský a krasobruslařský partner Anette. Anette se sice narodila v Německu, ale její maminkou je Češka, takže mladá krasobluřka překvapí svou lámanou češtinou. Daleko více však překvapí jejich vystoupení, které máte šanci vidět na ledě. Kvůli Talentu se však krasobruslařský pár rozhodl pro "korčule".

Anette nakonec přiznala, že se na celé vystoupení připravovali pouhé tři týdny a během natáčení udělali několik chyb, které ale divák nejspíš ani nezaregistruje. Krasobrulařka také tvrdí, že celá choreografie na kolečkových bruslích je pro ně s Francouzem Yannickem daleko těžší než na ledě. Možná jde jen o zvyk. Nicméně, show se dvojici povedla bravurní.

Podívejte se na video:

ČSMT2015 – Bruslení Annete a Yennick Foto: ČSMT2015 – Bruslení Annete a YennickFoto: All

Nejen to uvidíte v sobotu v Talentu na Primě!

Všechna videa

reklama

reklama