Vystoupení finalisty Michala Kruže: Tanec s 3D mappingem

Tanečník, který v kastinzích okouzlil freestylem, předvedl během semifinále dokonalou souhru tance a vizuálního dění na televizních obrazovkách. Podívejte se vizuálně dokonalou podívanou.

Michal Kruž se divákům Talentu představil jako ten tanečník, který studoval balet. Jinak je to však mistr taneční improvizace neboli freestylu. Jeho semifinálové vystoupení však bylo naplánované na milimetry přesně.

Co pro něj byl největší problém během jeho semifinálového tance? Drobný tanečník na obrovském pódiu Talentu poněkud osiřel a tvůrci televizní show se mu rozhodli pomoci s tzv. 3D mapping. Michal tak na televizních obrazovkách vytvářel neuvěřitelné obrazy. Pro televizní diváky se stal tvůrcem vizuálně silných a působivých obrazů. V zákulisí jste pak mohli vidět, že před Michalem a vedle něj bylo plátno, na které se promítaly veškeré obrazce a jevy, jež braly dech.

Rozhovor s Michalem

Co plánuje na finále?

Článek

Tanečník spolupracoval s 3D mapping Foto:

Kvůli plátnu v semifinále jsem nemohl během tance komunikovat s lidmi, říká postupující Michal Kruž

Tanečník Michal Kruž, který do své street choreografie je schopný zakomponovat i balet, vystřihl během semifinále show, jež mu pomohla dostata se do finále. Vizuálně...

Rozhovor:

Článek

Michal kruž v zákulisí Foto:

Úspěch v Talentu tanečníkovi nezaručil štěstí. Přišel o práci a o dítě

Tanečník Michal Kruž v jednom z kastingových kol zaznamenal svým improvizovaným tanečním vystoupením obrovský ohlas nejen na internetu. Úspěch v Talentu mu však nezaručil...Všechna videa

reklama

reklama