Zpěvačka z Talentu: Otec odešel do práce a už se nikdy nevrátil

Je jí teprve patnáct, ale na pódiu předvedla výkon hodný profesionální zpěvačky. Řeč je o Anetě Tokárové, soutěžící z ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, kterou jste mohli vidět na obrazovkách tuto neděli. Podívejte se na video ze zákulisí - jakou měla před vystoupením trému!

Na casting si zpěvačka kromě úžasného hlasu přinesla i smutný osobní příběh, už několik let totiž společně s matkou marně pátrají po zmizelém otci. Anetin otec pochází z Angoly.

"Potkala jsem ho v sedmnácti na diskotéce a byla to láska na první pohled," vypráví Marcela Tokárová, Anetina matka. Zamilovala se a do roka se narodil syn Robert, dva roky po něm pak Aneta. "Byla jsem mladá, ale neměli jsme žádné problémy. Chodil do práce, byl starostlivý otec, vždyť jsme spolu byli několik let," kroutí hlavou, když hledá vysvětlení pro událost, která se v rodině stala.

"Je to dva roky zpátky, co se otec rozhodl, že si najde práci v Německu. Sbalil si pár věcí a odešel. Od té doby jsme ho neviděli," líčí Aneta. Po jejím otci jako by se slehla zem.

Rodina pátrala, kde mohla, i když Marcele hledání značně komplikoval fakt, že se za otce svých dětí nikdy neprovdala. "Hledám pořád, teď hlavně přes sociální sítě," říká Aneta, které zpěv pomáhá vyrovnat se se ztrátou tatínka. Trochu doufá, že kdyby ji viděl v televizi, mohl by se rodině ozvat a vrátit se zpátky.

"Kéž bychom aspoň věděli, že je v pořádku a že se mu nic nestalo," shodují se matka s dcerou.

Podívejte se v titulním videu na rozhovor ze zákulisí těsně před anetiným vystoupením!

 

Všechna videa

reklama

reklama