O show

Česko Slovensko má talent - 5. řada Foto: Česko Slovensko má talent - 5. řadaFoto: archiv Prima

V televizní show Česko Slovensko má talent roku 2015 jsou obrovské změny. Můžete se těšit na nové porotce, ale i nové moderátory.

Pátá řada nejúspěšnější talentové show odstartuje 3. září. První tři týdny ji budou moci diváci vídat dvakrát týdně ve čtvrtek a v sobotu, později už jen sobotní večery.

Porota má hned dva nové členy

Porota Česko Slovensko má talent 2015 čítala vždy tři porotce. A už v tady se dočkáte velké změny! Do poroty zasedne sice tradiční kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, ale třetí porotcovské křeslo obsadí muž, jehož tvář z Česko Slovensko má talent známe, ale jinak! Bývalý moderátor Talentu, Jakub Prachař, si tentokrát vyzkouší i roli porotce. Jakub přinese do poroty značný nadhled a humor.

ČSMT - Prachař, Mórová Foto: ČSMT - Prachař, MórováFoto: archiv Prima

Jaro v sukni? Kritická Diana Mórová jako čtvrtá porotkyně

Letošní novinkou je čtvrtý porotce, kterým bude slovenská herečka Diana Mórová. Diana Mórová je dlouholetou tváří TV JOJ. Narodila se v roce 1970 v Bratislavě a vystudovala herectví na VŠMU. Od roku 1992 až dodnes je členkou Slovenského národního divadla. Hrála v oblíbených slovenských seriálech např. Štúrovci nebo Panelák a filmech Rivers of Babylon, Kuře melancholik, Poločas rozpadu a další. několikrát vyhrála ceny, které potvrzují diváckou oblíbenost.

Porotkyně Diana Mórová a Lucie Bílá Foto: Porotkyně Diana Mórová a Lucie BíláFoto: archiv

Je svobodná a má syna Quida. Vzhledem k tomu, že si sama vyzkoušela reality show, může divákům nabídnout jiný úhel pohledu než jen z pozice porotkyně. Kromě toho je známá svým perfekcionismem a upřímností, může se tak stát „ženským katem“.

Noví moderátoři

Čtyři série byli diváci Talentu zvyklí sledovat sehranou moderátorskou dvojku Pyca a Jakuba Prachaře. Jakuba sice neztratíme, ale na moderátorský post nastoupí slovenské duo Junior a Marcel. Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval patří mezi slovenskou moderátorskou špičku.

Noví moderátoři ČSMT Foto: Noví moderátoři ČSMTFoto: archiv

Spolu začali moderovat v roce 2009 Odpolední show a později vytvořili relaci Ranní show s Juniorom a Marcelom. Junior a Marcel jsou také moderátoři druhého nejposlouchanějšího komerčního rádia na Slovensku. Dvojice moderovala také Miss Universe. Oblíbení komici společně moderují ještě zábavný pořad Nikdo není dokonalý.

Na co bude zlatý bzučák?

Na porotcovský stůl nově přibyde zlatý bzučák, který smí porotce využít pouze jednou. Oproti červenému bzučáku, který vystoupení soutěžících zastaví, má ten zlatý úplně opačný smysl. Po stisknutí zlatého bzučáku porotce soutěžícího přesouvá rovnou do živých přenosů.

Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Všechna videa

reklama

reklama