Ve čtvrtečním Talentu vás rozsekají teenagerky!

Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, kde budete moci sledovat vystoupení z různých odvětví. Porotu však nejvíce pobavila dvojice mladých teenagerek, které si hrají na dospělé, ale i mladé dívky se švihadly. Mladé ženy zkrátka jedou!

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMĚ PLAY TADY

Další řada nejúspěšnější talentové show přináší další dávku zajímavých i bizarních talentů. Do výběru zasahuje zodpovědná porota ve složení Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová.

Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč. S kým se potkáte tentokrát?

Premiérový druhý díl uvidíte ve čtvrtek 25. 1. ve 20.15 na Primě!

Užijte si další podívanou a nechte se příjemně překvapovat. Uvidíte třeba dva mladé muže s pohnutým osudem, kteří se jako jing a jang nebo černý a bílý představí v disciplíně street workout. Rozhodně vás dostanou dvě jedenáctileté školačky, které jsou velmi nadějnými komičkami.

Jak zpívá někdo, kdo se jmenuje Albín? Uchvátí vás párové cvičení-tanec se švihadly. Nebude chybět kouzelník – jak tentokrát očaruje Jara? Objeví se jedna zpěvačka, která ohromí i samotnou Lucii Bílou. A padne už takto brzo první zlatý bzučák? A to zdaleka není vše, co vás zvedne ze židle.

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit

reklama