Čtvrteční nálož romantiky. Sledujte další příběh z pera Rosamunde Pilcher

Čtvrtky na Primě patří romantice a nejinak je tomu i tento čtvrtek. Sledujte romantický německý film Rosamunde Pilcher: Nečekaná láska od 20.15 na Primě!

Eric Miller a jeho dvě dcery jdou zapálit lampión, jelikož jsou to tři roky, co zemřela Ericova žena a jejich matka. Lampión ale zavadí o slaměného strašáka a zapálí ho. Eric zpanikaří a odjíždí s dcerami pryč. Jelikož překročil povolenou rychlost, zastaví ho policistka Hana na motorce.

Eric s ní flirtuje a ona mu nakonec přestupek promine, protože spěchá k požáru. Eric jede s děvčaty ke své matce, kde se setká se svým bratrem Anthonym. Poté jde nakupovat své starší dceři krém a v obchodě potká policistku Hanu. Ta mu poradí, jaký krém má koupit a Eric jí pozve na oběd. Poté si od ní vezme číslo a jde domů. Tam o svém setkání vypráví Anthonymu. Ten má představit svou přítelkyni celé rodině. K Ericovu nemilému překvapení je Anthonyho přítelkyně právě Hana.

Eric ani Hana nedají nic znát a absolvují celý rodinný program. Maminka Erica a Anthonyho pak pozve Hanu na oslavu svých narozenin. Ericova dcera chce jet na cestu kolem světa na lodi. Eric nesouhlasí, ale Anthony ji podporuje. Eric má s bratrem a jejich matkou firmu na výrobu a prodej lodí. Hana řeší případ opakovaného žhářství. Zapálení strašáka se jí ale do toho nehodí. Zatím neví, že to udělal Eric. Matka Erica a Anthonyho Margaret slaví narozeniny. Anthony jí dá seskok s padákem. Eric se chce vytáhnout před Hanou a tak jde taky. Margaret pak vypráví Haně, že Anthony měl těžké dospívání, protože jeho otec upřednostňoval Erica. 

Kdo se dá s kým dohromady? Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

reklama