Čtyři vraždy nestačí. Dejte si ONLINE rovnou pět detektivek seriálu V.I.P. vraždy

Podaří se přes všechny překážky Beranovi s Klaudií přijít na to, kdo stojí za neslavným koncem slavného režiséra? Foto: Podaří se přes všechny překážky Beranovi s Klaudií přijít na to, kdo stojí za neslavným koncem slavného režiséra?Foto: archiv FTV Prima

Máme za sebou 5. vyřešený případ seriálu V.I.P. vraždy a jsme zase o něco blíže odhalení tajemství nedořešené minulosti dvou hlavních postav – komisaře Berana a spisovatelky Klaudie Wolfové. Jak jste si mohli všimnout v neděli, policejní psycholog Hofman nařídil Beranovi další psychologické testy.

Pokud vám některý z dílu utekl v televizi, můžete ho sledovat také ONLINE na webu Prima PLAY.

O čem byla 5. epizoda? Naše mord parta řešila vraždu slavného baletního režiséra Kramáře. Byl nalezen s průstřelem hlavy ve svém bytě ve chvíli, kdy měla v divadle premiéru jeho inscenace Labutího jezera. Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií se postupně dozvídají fakta o Kramářově nekonformním soukromém životě, který mohl být příčinou režisérova tragického konce.

Bezvýsledné pátrání po jeho tajemné sestře a zmizelém autu přivedlo detektivy k překvapivým zjištěním: slavný umělec měl daleko víc tajemství, než se na první pohled zdálo. Buďte u zdroje všech novinek ze zákulisí natáčení i dalších bonusů V.I.P. vražd na FB.

A jedno z nich se mu nepochybně stalo osudným. Pátrání pokračuje v prostředí ladných baletek a bizarních umělců.

Složité vraždy mívají obvykle jednoduché řešení. Podívejte se na další vystřiženou scénu z 5. epizody.

 

VIDEO: Herec Filip Rajmont jako speciální host 5. epizody:

Další napínavý díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy vysíláme opět v neděli ve 20.15 na Primě

Více o seriálovém "lovci" žen kapitánu Zvěřinovi v našem rozhovoru:

Článek

Jiří Hána jako kpt. Ludvík Zvěřina zvaný Zvířák. Kriminalistický technik. Foto:

VIDEO Herec Jiří Hána: „Zvířák z V.I.P. vražd je trochu živočichář“

Veselý týpek s knírkem a v havajské košili, zastydlý puberťák, profesionál. Další výraznou a zábavnou postavou oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy je kriminalistický technik...
(schneidy)

reklama