Další čtvrteční romatika podle Ingy Lindström, tentokrát s podtitulem Druhá šance

Inga Lindström: Druhá šance je váš další čtvrteční romantický film. Na Primě startujeme ve 20.45 hodin.

Julia Meibachová a Sven Meibach jsou zamilovaný manželský pár, žijí spolu v pěkném domě a vlastní truhlářskou firmu. Sven rád vesluje, a když se jednoho dne vydá po řece, nešťastně ho srazí motorový člun. Sven upadne do bezvědomí a je převezen do nemocnice. Svenova matka Marlene zavolá svému muži Olafovi a poví mu, co se stalo. Olaf zrovna jede v autě. Při couvání srazí cyklistku, kterou neviděl, a z místa rozrušený odjede. Žena je pak převezena do stejné nemocnice, kde leží i Sven.

Když se po několika dnech Sven probere z umělého spánku, pamatuje si své rodiče, ale Julii ne. Sven zapomněl vše, co se odehrálo od té doby, co se poznali. Julie ho vezme do jejich truhlářské dílny, do jejich domu, ukáže mu fotografie ze svatby, ale on si nic nevybaví. Sven se změní, chce dostudovat školu, chová se povrchně a nejlépe se cítí u svých rodičů, se kterými se před havárií nestýkal.

Svenův otec Olaf odveze auto do lesa a nahlásí, že bylo ukradeno. Cítí se špatně, a tak zjistí, kde poraněná cyklistka bydlí, a nechá jí ve schránce peníze. Svenův otec je zvolen vrchním soudcem. Na oslavě Sven potká svou bývalou přítelkyni Kristinu a partu lidí z golfu, vzpomíná si na ně a skvěle si s nimi rozumí.

Vrátí se k sobě Sven a Julia, nebo to dopadne vše nakonec úplně jinak? Dívejte se na Primu ve čtvrtek od 20.15!

reklama