Další epizoda cestovatelského pořadu Češi na cestách již tuto neděli!

Češi na cestách Foto: Češi na cestáchFoto: All

Již tuto neděli vás čeká 2. díl cestovatelského pořadu Češi na cestách. A kam se vydáme tentokrát? A kdo s kým pojede?

Destinací pro tuto neděli je Tunisko! A opět vyrazí za dobrodružstvím jeden muž a jedna žena. Jak se těší? Co od cesty očekávají? Mají strach? To se dozvíte již brzy, v neděli v 18.00 na Primě!

Mezitím se podívejte na medailonky odvážných cestovatelů tohoto týdne:

Irena (50) – vyučená paličkářka krajek, nyní je v domácnosti a stará se o dvě děti z dětského domova. Manžel však před 4 lety potkal na rybách svou novou lásku a Irenu i s dětmi opustil. Plavat se naučila až v 17 letech, dodnes si moc nevěří a bojí se do hloubky.

Celý medailonek najdete zde:

Článek

Irena Luxová Foto:

Irena Luxová

Ireně je 50 let, vyučená paličkářka krajek, nyní je v domácnosti a stará se o dvě děti z DD. Žije na samotě ve velkém domě u obce Zákopanka nedaleko Vamberka. Má 4 děti –...

Ladislav J. (37) – řidič autobusu, ještě před dvěma lety vážil 170 kg, ale pak šel do sebe a už má dole 42 kg. Už dva roky navštěvuje jako dobrovolník dětský domov a bere malé děti na výlety a vymýšlí pro ně různé akce. Také pravidelně chystá víkendový program pro 19letého kluka s postižením. Rád poslouchá staré gramofonové desky.

A co na sebe "práskl" ještě? Podívejte se na jeho profil:

Článek

Ladislav Jung Foto:

Ladislav Jung

Ladislav ještě před dvěma lety vážil 170 kg a poměrně dlouhou dobu měl pocit, že na tom není nic divného – naopak, jeho váha dokazovala to, že se má dobře a nestrádá.

Co myslíte, dopadne tohle spojení dobře? Budou nějaké konflikty, hádky nebo problémy? To se dozvíte již brzy, tuto neděli v 18:00 na Primě!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...fotogalerii z natáčení v Tunisko jen pro vás přímo zde:

reklama