Další V.I.P. vražda ONLINE a bonusová VIDEA, která vás pobaví

Další nedělní premiéra V.I.P. vražd byla nejen plná napětí a překvapení, ale i vtipných scén. Vybrali jsme pro vás jednu z nejvydařenějších. O tu se postaral extravagantní hrabě Leskovec v podání Jakuba Koháka. Setkání naší nesourodé dvojice s podezřelým umělcem najdete na videu hned v úvodu.

O co šlo v celé epizodě? K vyšetřování vraždy majitele prominentní realitní kanceláře Richtra se k Beranovi připojuje energická spisovatelka Klaudie Wolfová. Na případech sbírá materiál pro psaní dalšího románu. Stopy nesourodou dvojici vedou k několik let starému spisu, kdy za záhadných okolností zmizela Richtrova manželka.

Nyní si celý 1. i 2. díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy můžete pustit celý na našem webu Prima PLAY ZDE

Dopadne Beran spolu s Klaudií pachatele, který paradoxně netouží po ničem jiném než po spravedlnosti, a obstojí společně na svém prvním případu?

Během pátrání po zmizelé, bývalé dětské herečce, se odkrývá i složité soukromí zavražděného, který měl krátce před svatbou s krásnou modelkou.

Pusťte si níže hysterickou scénou kralující České Miss 2015 Nikol Švantnerové, která se díky seriálu poprvé objevila před kamerou.

Na další uzavřenou epizodu se můžete těšit opět za týden. Nový seriál V.I.P. vraždy vysíláme na Primě v neděli ve 20.15 na Primě

Hrají S. Norisová, P. Děrgel, M. Vladyka, M. Myšička, J. Sedláčková, J. Révai, L. Frej, V. Petrová, J. Hána, J. Stryková a další. Režie J. Fuit

reklama