David Matásek je POLDA a ten má koule! Co o hlavní roli v krimi novince říká?

Od první minuty premiérového dílu nové krimi série je patrné, že tenhle polda je chlapík, který jedná, jak momentálně cítí. Na žádné tanečky kolem „horké kaše si rozhodně nepotrpí. Je rozumně svůj a tím možná v dnešním světě sympatický až vzácný. Polda je prostě chlap, jak sám říká na videu v úvodu

Životní příběh Michala Břízy (David Matásek) je poněkud nezvyklý. Dvacet let strávil po přestřelce během zásahu v kómatu. Návrat do služby u kriminální policie snáší o něco hůř než běžný nástup do služby po dovolené. Svět se za tu doby dost změnil.

Jaký polda Michal Bříza je? To ví nejlépe představitel hlavní role stejnojmenného detektivního seriálu, herec David Matásek. „Mám dojem, že v dnešním korektním světě, kdy musíme hlídat mantinely, abychom se někoho nedotkli, by se o takovém chlapovi řeklo, že je macho. To bezesporu. On se prostě nehlídá,“ přibližuje  poldu Matásek a jako příklad tohoto povahového rysu uvádí Břízův přístup k ženám, které jsou mu sympatické.

Premiéru POLDY sledujte v neděli ve 20.15 na Primě

Více o novém televizním sexsymbolu napoví další video:

„Když se mu nějaká ženská líbí, tak jí to buď řekne, nebo ji poplácá po zadku. Na nějaké velké nenápadné tanečky moc není. Má to tak obecně ve vztahu ke světu, je velice přímočarý, což se dneska moc nenosí,“ konstatuje herec, který půjčil Michalovi Břízovi sexy strniště a hlavně charisma.

Více o seriálu Polda najdete TADY

Více o poldovi a vztahu k ženám si pusťte níže:

Polda se s ničím nemaže

"Není to úplně ideální, bůhvíjak věrný manžel. Je to alfa samec úplně jednoduchého ražení v téhle oblasti. To je způsob komunikace se světem stylem: já jsem tady, tohle je moje teritorium, to jsem si tady občůral, tak to je moje a hotovo, do toho já už nikoho nepustím. Na druhou stranu je v té přímočarosti určitý půvab. Není skrytý nevěrník nebo podrazák, to určitě ne,“ hájí svého pana poručíka  David Matásek.

Líbí se vám nový hrdina detektivek na Primě? Nebo je vašim favoritem jiný? Hlasujte pro svého Prima poldu v naší anketě:

Článek

Beran, Kája a Bříza. Tři rozdílní poldové, které znáte z nedělních krimi večerů na Primě. Foto:

ANKETA: Děrgel, Kotek, nebo Matásek? Který Prima polda se vám líbí nejvíc?

Hlasujte v anketě, který z našich poldů se vám nejvíce líbí. Beran? Kája? Nebo Bříza, který měl na Primě premiéru v neděli? Všichni tři jsou kriminalisté, všichni tři...

reklama