dotaz 0 22.08.2010 23:07 (Vilma Součková)

Dobrý večer, včera jsem viděla reprízu dílu s designerkami Kateřinou Čásenskou a Martinou Šultes. Protože se mi jejich proměna moc líbila, ráda bych se zeptala, jestli budou ve vašem pořadu opět účinkovat a případně, kde se na ně dá získat kontakt.
    Srdečně děkuji za odpověď.
    V.Součková

Dobrý den paní Součková,
    kontakty:
    Kateřina Čásentská 602698505
    Martina Schultez 774514051
    V blízké budoucnosti s nimi nepočítáme, protože obě dámy jsou pracovně velmi vytížené.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Dotaz 0 22.08.2010 11:38 (Denisa Fussová)

Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, zda je možné shlédnout archivní video z přeměny hájenky. Nepodařilo se mi toto video najít.Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v našem videoarchivu jsem objevil tyto díly, kde byla hájenka:

Jak se staví sen V.(5) nebo Jak se staví sen V.(2).

MODERÁTOR DISKUSÍ

Doba čekání 0 17.08.2010 08:44 (Löwlová)

Dobrý den,
    píši Vám s dotazem, jak dlouhá je čekací doba od podání přihlášky k případnému výběru účastníka a poté k samotné rekonstrukci místnosti/í.

Děkuji za odpověď

Dobrý den,

doba výběru účastníka do samotné rekonstrukce se liší případ od případu. Jedná se o týdny i měsíce.

MODERÁTOR DISKUSÍ

přihláška do pořadu 0 14.08.2010 15:35 (Věra Zemanová)

Dobrý den,již jsem jednou do vašeho pořadu posílala přihlášku na rekonstrukci kuchyně s obývacím pokojem pro mého syna,chci se zeptat,zda se musíme opětovně přihlašovat,nebo máte naší přihlášku v databázi a máme ještě pořád šanci,že můžeme být vybráni,děkuji za odpověd Zemanová Věra

Dobrý den paní Zemanová,

vaši přihlášku máme v databázi a stále máte šanci, že budete do pořadu vybráni.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Podmínky... 0 10.08.2010 22:43 (Jindra Lazurová)

Dobrý den, prosím pěkně, můžete mi sdělit, zda se musí jednat nutně o přestavbu nebo zda je možné se přihlásit i s novostavbou a nezařízenou místností? Případně s koupelnou bez obkladů? Jedná se o prostor se šikminami ze sádrokartonů a nevíme si s tímto prostorem rady.Děkuji za odpověď.S pozdravem J.L.

Dobrý den,

samozřejmě, že se můžete přihlásit do pořadu i s tímto problémem.

MODERÁTOR DISKUSÍ

podmínky 0 10.08.2010 16:13 (ppppp)

Dobrý den,
    chtěla bych jsem zeptat kde najdu podmínky k přihlášení do soutěže. děkuji za odpověď

Dobrý den,

podmínkou k přihlášení do pořadu "Jak se staví sen" je vyplnění přihlášky.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Dotaz 0 09.08.2010 20:45 (Křížková)

Dobrý den, prosím pěkně, smutně koukám, je možné někde zjistit, zda k Vám dorazila naše přihláška do pořadu? Bohužel mi nepřišlo žádné potvrzení. Děkuji předem Křížková

Dobrý den,

diváci jsou postupně obeznámeni s výsledky přihlášek do castingu "Jak se staví sen". I přes velké množství přihlášených se snažíme odpovídat, co nejrychleji.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Pochvala 0 08.08.2010 12:07 (Ladislava Divíšková)

Dobrý den, zdravím všechny, kteří se podílejí na pořadu. Včera jsem zhlédla reprízu a to jak přeměna na dětský pokoj a ložnice. Vůbec se nedivím paní, kterou jste rozplakali. Opravdu to byla nádhera, navíc zvláště v dětském pokojíku byly barvy, které miluju. Byla to ale opravdu jedna z těch přeměn, která mně oslovila, a chválím, chválím, chválím.
    Také jsem se přihlásila do soutěže Jak se staví sen. Bohužel nemám to štěstí, třeba není všem dnům konec a přece se na mně usměje. Já jsem si s manželem přála předělat koupelnu. Mám čekat do konce roku, tak alespoň zněla odpověď na moji přihlášku.
    Moc Vás všechny zdravím a přeji hezký zbytek prázdnin a plno nových nápadů.
    Vaše divačka Laďka Divíšková, zvaná také Divizna

financování 0 07.08.2010 18:58 (Michaela Halačková)

Dobrý den...tak už jsem na svoji otázku odpověd našla...děkuji...Míša

financování 0 07.08.2010 18:56 (Michaela Halačková)

Dobrý den úžasnému týmu Jak se staví sen...Chci se vás taky zeptat jestli je proměna zdarma nebo si pak máme připravit penízky.Nějak se o tom nikde nemůžu dočíst.Děkuji za odpověd...Míša

Dobrý den Míšo,

Odpověď na velmi často kladenou otázku financování proměny:

Pro vybraného účastníka je rekonstrukce či úprava bytu hrazena sponzory – výše sponzorské částky je sdělena při prvním pohovoru s výběrovou komisí. V případě, že požadavky účastníka sahají nad sponzorský limit, může se sám na proměně bytu finančně podílet. Výše limitu se odvíjí dle daného případu.

MODERÁTOR DISKUSÍ

cena 0 19.07.2010 16:02 (paní Jakubčíková)

rekonstrukce je zadarmo nebo si na ni máme připravit peníze?děkuji JAkubčíková

cena 0 19.07.2010 16:01 (paní Jakubčíková)

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli si na rekonstrukci máme připravit peníze nebo je zdarma.

Moc děkuji za odpověď.JAkubčíková

cena 0 19.07.2010 15:58 (paní Jakubčíková)

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli rekonstrukce je zdarma nebo si máme připravit peníze.

Moc děkuji za odpověď.Paní Jakubčíková

cena 0 19.07.2010 15:57 (paní Jakubčíková)

Dobrý den.chtěla bych se zeptat jestli rekonstrukce je zadarmo nebo jestli si máme připravit peníze.

Moc děkuji za odpověď

Dobrý den,

informace o pořadu jak se staví sen
    Odpověď na často kladenou otázku financování proměny:

Pro vybraného účastníka je rekonstrukce či úprava bytu (nikoliv dostavba nových prostor) hrazena sponzory – výše sponzorské částky je sdělena při prvním pohovoru s výběrovou komisí. V případě, že požadavky účastníka sahají nad sponzorský limit, může se sám na proměně bytu finančně podílet.

PRIMA ADMIN

Dobrý den, Cntěla jsem se 1 17.07.2010 18:28 (Lucka K.)

Dobrý den,

Cntěla jsem se zeptat, zda také rekonstrujete třeba zahradu, nebo je to na byt rekonstrukce?

Děkuji za odpověď

rekonstrukce 18.07.2010 16:15 (MonikaM)
    Obrázek uživatele MODERÁTOR DISKUSÍ

Dobrý den,

rekonstrukce probíhá pouze v interiérech.

PRIMA ADMIN

Dobrý den, chtěla bych se 19.07.2010 16:12 (monkamon)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli přeměňujete jenom zařízené pokoje nebo jestli přiděláváte i další pokoje třeba na půdě, děkuji předem za odpověď.

výběr 3 08.07.2010 18:51 (Veronika K.)

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jak zjistíme, že jsme nebyli do pořadu vybráni nebo zda už byl výběr do další řady uzavřen a máme se přihlásit znovu. Děkuji V.

letní sobotní reprízy 10.07.2010 18:09 (Marie Moravcsiková)

Dobrý den,
    vysílat reprízy je super nápad! Moc mě to potěšilo.

příhláška do pořadu jak se staví sen 17.07.2010 18:55 (magdalena Kieslingova@seznam.cz)

Dobrý den chci se zeptat kam se mohu přihlásit do pořadu jak se staví sen děkuji kieslingova

Dobrý den paní Kieslingová,

do pořadu "Jak se staví sen?" se můžete přihlásit na této adrese: http://jaksestavisen2009.moonface.cz/. Tento odkaz se nachází na titulní stránce pořadu vlevo dole.

Pohodový de
    PRIMA ADMIN

Barbora a Honza s malým Davídkem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, budou bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba rekonstrukce již nastala. A protože je Bára z námořnické rodiny, zvolili jsme pro začátek proměnu jejich koupelny.

reklama