Dívejte se na premiérový díl show Táta na plný úvazek na Primě PLAY

Show Táta na plný úvazek sledujte každé pondělí ve 21.30 na Primě. Foto: Show Táta na plný úvazek sledujte každé pondělí ve 21.30 na Primě.Foto: archiv FTV Prima

Nyní si můžete celý premiérový díl nové reality show Táta na plný úvazek pustit online hned v úvodu článku. Jak se dva mladí otcové vypořádali s každodenním chodem rodiny a domácnosti?

Dvě rodiny ze stejného kraje, dvě domácnosti s dětmi různého počtu a věku, dvě mámy, které rodinu na týden opustí. Z manželů se tak najednou stali tátové na plný úvazek. 

Pusťte si na webu Prima PLAY vybrané scény, nebo sledujte rovnou celé epizody.

V dalším díle show Táta na plný úvazek se představily dvě rodiny ze severu Čech. V Jablonci nad Nisou žije rodina Hyškových. A nedaleko, v České Lípě, Vejvodovi.

Maminky Jana a Šárka jsou sestry, rodiny tak k sobě mají blízko nejen sousední lokací. Obě dámy mají ve svých domácnostech na starost vše – děti, vaření, praní, žehlení. Zkrátka domácí povinnosti, které mnoho mužů bral jako samozřejmost. Až do natáčení show. 

Další díl show Táta na plný úvazek vysíláme zase v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě

Třeba malá Vanesska. Doteď byla zvyklá u jídla sledovat tablet, který jí táta odmítá k jídlu "servírovat".

Více o rodinách z premiérového dílu v dalším článku:

Článek

Tátové se rozhodli, vzít děti na společný výlet. Do chatek. Foto:

V PŘEDPREMIÉŘE: Další dva hrdinové show Táta na plný úvazek fasují úkoly. Brnkačka?

V premiérovém dílu show se představí tátové ze severních Čech. Každodenní úkony, jako je kompletní péče o děti, vaření, praní, žehlení a úklid brali jako samozřejmé....

reklama