Dnes je ten den, na který čekal Leoš už od svých třinácti let! Back to the Future v Show Leoše Mareše!

Show Leoše Mareše - 23. Díl Back To The Future  Foto: Show Leoše Mareše - 23. Díl Back To The Future Foto: All

Fanoušci filmu z roku 1985 Návrat do budoucnosti si dnes připoměli den, kdy Marty McFly přišel do budoucnosti! Datum příchodu je právě 21. Října 2015. Sledujte dnešní Show Leoše Mareše kde přivítáme skvělé hosty zpěvačku Leonu Machálkovou a slavného fotografa Roberta Vano!

Dnešní hosté : Robert Vano fotografoval pro slavné módní časopisy například Cosmopolitan, Harper's Bazaar a Vogue. Fotografuje především černobílé portréty a akty na klasický film. Nejvíce ho proslavili mužské akty, fotograf se otevřeně hlásí ke své homosexuální orientaci. Dnes v Show Leoše Mareše jeho velké odhalení! A slavná česká zpěvačka Leona Machálková už dnes pár minut před půlnocí na Primě. 

Jste fanoušky filmové série Back To The Future? 

Datum příchodu do budnooucnosti z roku 1985 je právě dnes 21. Října 2015.  Představy o tom, jak bude vypadat dnešní den se zdály v roce 1985 neuvěřitelné, ale některé nápady jako tablet a 3D filmy se staly naprostou součástí našich dnešních životů. Například také létající Skateboard? Sledujte video Leoš Back To The Future : 

 

Show Leoše Mareše - 23. Díl Back To The Future Marty  Foto:

Show Leoše Mareše - 23. Díl Back To The Future Marty

Rádi byste se podívali do zákulisí jediné late night show v České republice? Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to?  Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo. 

Natáčení probíhá v Divadle Royal : Vinohradská 48, Praha 2 mapa:  https://goo.gl/maps/bnn1EWPb3X12

 Show Leoše Mareše pak můžete sledovat od pondělí do čtvrtka těsně před půlnocí na Primě! 

Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY

Článek

Show Leoše Mareše - Od pondělí do pátku na Primě Foto:

Chcete se zúčastnit natáčení Show Leoše Mareše? Víme, jak na to!

Jste zvědaví jak probíhá natačení? Nemáte plán na pondělní a středeční večer? Nevíte kam vzít přítelkyni na rande? Chcete si udělat hezký večer s přáteli? Přijďte se...

Článek

Show Leoše Mareše - 22. Díl  - Obrázek 2 Foto:

Stanislav Hložek a Lucie Váchová. Poznáte jaký song bude dnes Standa zpívat? Sledujte video!

Zpěvák Standa Hložek, který společně s Petrem Kotvaldem tvořil pěveckou dvojici, oblíbenou zejména v 80. letech. Dnes zazpívá Standa Hložek svůj velký hit pozpátku!...

Článek

Show Leoše Mareše - Radek Jaroš Foto:

Hosté Petr Vondráček a slavný český horolezec Radek Jaroš!

Radek Jaroš slavný himálajský horolezec objasňuje záhadu kolem neznámého druhu dvounohého hominida, který se údajně vyskytuje v pohoří Himalájí Yetiho a od odblíbeného...

Článek

Show Leoše Mareše - První Lip Sync Battle Foto:

Úplně první Lip Sync Battle Ben Cristovao x Leoš Mareš ! Nevíte o co jde? Tak sledujte!

Už dnes večer se můžete těšit na úplně první Lip Sync Battle v podání Show Leoše Mareše jeho soupeřem bude Ben Cristovao! Kdo podle vás zvítězí? Malá ochutnávka přímo tady!

 

 

reklama