Drahá tchyně ukáže ideální tréninkový plán aneb Jak se zničit před zápasem

Méně je někdy více Foto: Méně je někdy víceFoto: All

Už od 21.35 se na vás v úterý opět chystá Drahá tchyně! Josef se vypravuje na fotbalový zápas s úmyslem pomstít mač z roku 1989, kde ho soupeř v 16. vteřině úmyslně vyřadil ze hry. Už teď se můžete podívat, jak trénoval. Bude to ale na tvrdé protihráče stačit? Uvidíte večer na Primě.

Zápas proti Maďarům z roku 1989 leží Josefovi v žaludku celá léta. Protože takhle nesportovně se k němu snad nikdo za celou fotbalovou kariéru nezachoval. Nabídku, aby si zahrál v exhibičním mezistátním reprezentační zápase s Maďary v Békéscsabě, proto bez váhání přijímá.

Jenže zápas je hned za dveřmi a bývalý fotbalista se musí dostat rychle do formy. Kdo jiný by mu měl v lopotě pomoci než otec Karel, co se s ním v minulosti už něco natrénoval! Podívejte se na video, jak se do toho společně pustili. Jen jestli to fotbalovému týmu k něčemu bude.

Tady najdete ukázku:

 

Pomůže horlivá příprava Josefovi v odplatě? To už se podívejte večer na Primě od 21.35.

Článek

Jindřiška a Josef Foto:

Kdo je kdo v sitcomu Drahá tchyně

Nový česko-slovenský sitcom Drahá tchyně o trablích jedné rodiny vám připomene nejednu situaci, jakou znáte z domova. Pojďte se s touhle "vypečenou" rodinkou seznámit osobně!

 

Článek

Drahá tchyně Květa Foto:

Co mají společného sitcomy Drahá tchyně, Chůva k pohledání a Peggy Bundová?

Oblíbili jste si potrhlé Bundovy v seriálu Ženatý se závazky či excentrickou Fran Fine v Chůvě k pohledání? Pak zkuste i Dokonalou tchyni. Stejně jako zmiňované počiny...

 

Článek

Že vám Květa nejde s esoterikou dohromady? Abyste se nedivili! Foto:

Nestihli jste třetí díl Drahé tchyně? Nevadí, čeká na vás na Prima play

My na příchod Vánoc stále teprve čekáme, zato v sitcomu Drahá tchyně si je užili už dříve. A na co jiného se zaměřit po hektických Vánocích než na zklidnění zjitřené...

reklama