Jak hrají scrabble Češi spolu se Slováky? To ukáže Drahá tchyně

V mrazivém počasí je ideální zabavit se doma. Proto Jindřiška vytáhla nestárnoucí klasiku, hru scrabble. Ale řekneme vám, není to žádná legrace, když v jednom „mači“ hrají společně Češi i Slováci. Ostatně, podívejte se na naše video a večer sledujte Drahou tchyni od 21.35 na Primě.

Jako první si to rozdali Jindřiška s Karlem. Jindřiška alespoň z vlastního úhlu pohledu vítězí na plné čáře – no uznejte, že taková krásně slovenská slova jako „rericha“ či „ridicský preukaz“, ty si zaslouží řádně vysoký počet bodů.

Karel se sice snažil trošku ohradit, leč bodíky zůstaly na kontě Jindřišky.

V další hře to tedy zkusil po jejím vzoru. Bohužel zrovna narazil na soupeřku Květu, a to vězte, že ta mu nic nedarovala, natožpak „pařadajky“! Mrkněte se sami na videu v úvodu tohoto článku, jak si na něm Jindřiška s Květou smlsly:

A víte vůbec, proč že to „zabíjeli“ čas hraním scrabble? Květa totiž celou rodinu pozvala do krásného hotelu do Tater. Ale nic není tak fajn, jak se na první pohled zdá, a zrovna Jindrišce tenhle skvělý dárek pod nos moc nejde. Proč? To už zjistíte v úterý večer na Primě od 21.35 v dalším díle sitcomu Drahá tchyně.

Tady se podívejte na ukázku:


Článek

Jindřiška a Josef Foto:

Kdo je kdo v sitcomu Drahá tchyně

Nový česko-slovenský sitcom Drahá tchyně o trablích jedné rodiny vám připomene nejednu situaci, jakou znáte z domova. Pojďte se s touhle "vypečenou" rodinkou seznámit osobně!

 

Článek

Drahá tchyně Květa Foto:

Co mají společného sitcomy Drahá tchyně, Chůva k pohledání a Peggy Bundová?

Oblíbili jste si potrhlé Bundovy v seriálu Ženatý se závazky či excentrickou Fran Fine v Chůvě k pohledání? Pak zkuste i Dokonalou tchyni. Stejně jako zmiňované počiny...

 

Článek

Jindřiška a Josef Foto:

Drahá tchyně: Vzpomínky Jindry na první rande. Vyplňte si kvíz a zjistěte pravdu

Fantazii se meze nekladou. Zvlášť když člověk slaví 19. výročí svatby. Tak jako Jindřiška s Josefem v sitcomu Drahá tchyně - tahle scéna vás fakt pobaví.

Článek

Zakopat válečnou sekeru? Foto:

Tchyně a snacha. Co když vám to neklape?

Tchyně a snacha nemusejí být kamarádky, ale měly by se naučit spolu vycházet. Je jedno, která z nich jste vy, jsou věci, které se té druhé nedělají.

reklama