Udělejte si generálku na vánoce se sitcomem Drahá tchyně

Na Vánoce s "Drahou tchyní" jen tak nezapomenete Foto: Na Vánoce s "Drahou tchyní" jen tak nezapomeneteFoto: All

Drahá tchyně je zpátky! Květa se v domě Jindřišky a Josefa už stihla aklimatizovat, a protože se blíží Vánoce, rozhodla se započít přípravy. A nebyla by to ona, aby se spokojila s nudnou klasikou. Jak to dopadne, když do vašeho domu vlítne tchyně - uragán se podívejte na Primě v úterý ve 21.35.

Předvánoční přípravy přinášejí lecjaké konfliktní situace, výjimkou není ani domácnost Jindřišky s Josefem.

Jindřiška totiž nekompromisně vyhazuje staré ozdoby, aby uvolnily místo hezčím, novějším. A k újmě přitom přijde i andělíček, na kterém si Josef tak zakládá.

Až na toto nedorozumění je ale Jindřiška ideálním manažerem, každého dokáže zaúkolovat: Josef sežene stromek, jeho otec Karel zase kapra. A ona s Květou budou mít na starosti cukroví. Dokáže zkrátka zapojit celou rodinu.

Podívejte se na ukázku:

 

Do podoby vánočních dekorací se snaží tchyně Květa vnést špetku extravagance: stromek bude veliký a zlatý. Květa je holt trošku megalomanka… Nic, co by ostatní členové rodiny netušili. Josef s Karlem si z ní proto chtějí vánočním dárkem trošku vystřelit a zvažují, jakou seniorskou záležitostí by ji mohli obdarovat. Volba nakonec padla na knihu s titulem „Žijeme s Alzheimerem“. To to Květě pěkně natřou!

Jenže co čert nechtěl, na Štědrý den má Květa pro všechny opravdu krásné dárky. Josef s Karlem tak musí svůj rádobyvtipný dárek vyměnit za něco smysluplného. A samozřejmě to nebude nic snadného!

Nalaďte se na Vánoce se sitcomem Drahá tchyně v úterý ve 21.35 na Primě. Vždyť svátky tu jsou ani ne za dva měsíce!

Článek

Geňa zalehl Ondru Foto:

Uvidíte v úterý: Geňa zalehl Ondru a spustil mód „divoká vášeň“

Co všechno musejí kluci z Partičky pro zábavu svých fanoušků snést během natáčení vašeho oblíbeného pořadu?

reklama