Driftujte o Opel Astra OPC! Pozor - změna registrací!

Easy Drift Foto: Easy DriftFoto: Autosalon

Chcete si tykat s Opelem Astra OPC? Chtěli byste tuhle krásku ve své garáži? A myslíte si, že umíte driftovat? Tak se přijďte ukázat a poměřit svoje síly s ostatními!

Vyhlašujeme velkou driftovací soutěž! Téměř sto z vás bude moci poměřit své síly v driftu. Když se přihlásíte a budete vybráni, vezmeme vás do Sosnové, kde vás nejdřív s Opelem Astra OPC naučí odborníci driftovat a pak sami zkusíte ukázat všem, jak to dokážete.

Nebojte se, že je Astra OPC předokolka. Od toho tady máme specialitu – Easy Drift návleky na zadní gumy. Takže zadek bude jak na ledu a předek pěkně drží asfaltu. Takže driftovat bude umět opravdu každý!

Tak co? Už jste se rozhodli? Půjdete do toho? Jestli ano, není nic jednoduššího. Musíte zaslat registrační SMS ve tvaru DRIFT na telefonní číslo 906 02 10. Cena je 10 Kč včetně DPH. Vybráni budou tři soutěžící – kvalifikuje se ten, jehož SMS byla doručena na 500., 1000. a 2000. místě.

 Více o průběhu soutěže, o hlasování a podmínkách se dozvíte zde.

Každý týden pak tito tři budou driftovat s Opelem Astra OPC a odborná porota je ohodnotí. Pak je budou hodnotit i všichni čtenáři našeho webu. Budou jim dávat své hlasy. Jednoduchým poměrem, který je uvedený ve výše uvedeném odkazu o průběhu soutěže pak každý soutěžící bude dostávat body. A ten nejlepší si na konci odveze soutěžní OPEL ASTRA OPC!

reklama