6. díl (25. 7.) - Žena nikoho

Dr. Ludsky, 6. díl, 1 Foto: Dr. Ludsky, 6. díl, 1Foto: Prima

Mladá žena zemřela při spánku v nemocnici, kde během klasického porodu přivedla na svět holčičku. Smrt ženy vyšetřuje soudní lékař Dr. Ludsky. Od zhrouceného manžela Braňa se dozví, že rodička prý nechtěla, aby byl u porodu a jezdil s ní ke gynekologovi v době jejího těhotenství.

Při pitvě, u které je Ludsky přítomen, se ukáže, že příčinou smrti bylo vnitřní krvácení. Ludsky odhalí prasklý močový měchýř, vyražené zuby a tři zlomená žebra. Vše vypadá jako pravděpodobné následky domácí násilí, jenže čerstvý vdovec tvrdí, že do jeho ženy narazilo před půl rokem auto.

 

Svérázný soudní znalec se ale do vyšetřování pustí opět s velkým nasazením a vydá se do hospody v místě, kde zesnulá žila. Dva místní mladíci, z nichž jeden je její soused, se ale zdráhají cokoliv o mrtvé prozradit. Proč?

 

Ludského stále provází myšlenka, že šlo o týrání ze strany manžela. Po čase se ale dozví zajímavé informace. Je Braňo skutečně otcem dítěte? Ludsky se rozhodne opět použít neoficiální cestu, jak ověřit rodičovství. Jaká vůbec zemřelá byla? Kryla někoho? A kvůli čemu chce s Ludskym naléhavě mluvit třídní profesorka jeho dcery?

 

Rozlousknout další zajímavý případ se podaří Dr. Ludskému už 25. července od 20.00 na Primě v šestém díle s názvem Žena nikoho!

reklama