Druhé finálové kolo X Factoru se blíží! Vyhrajte lístky na 2. živý přenos!

X Factor - 1. finálové kolo - Katarína Ščevlíková 2 Foto: X Factor - 1. finálové kolo - Katarína Ščevlíková 2Foto: All

Už za pár dní nás čeká v pořadí už druhé finálové kolo česko-slovenské verze světoznámé pěvecké show X Factor. Tentokrát uvidíte 7 vystoupení... a někdo další půjde z kola ven!

 

Už v neděli 18. 5. ve 20:15 uvidíte na Primě druhé, předposlední finálové kolo, v němž se opět představí všichni finalisté se svými písněmi! Každý ze soutěžících bude mít možnost svou píseň někomu věnovat, a udělat tak radost někomu ze svých blízkých. Jejich mentoři s nimi právě teď usilovně zkoušejí a trénují, aby během nedělního večera podali naprosto dokonalý výkon. Všichni vědí, že mají jen jednu šanci, a pokud ji promarní, může se stát, že už se na pódium X Factoru nikdy nepostaví!

V neděli bude osud našich soutěžící opět jen a jen v rukách vás, diváků X Factoru! Pouze vy můžete rozhodnout o tom, kdo z nich se dostane do velkého finále příští neděli! Ti dva, kteří dostanou nejmenší počet hlasů, budou na konci přímého přenosu bojovat o záchranu. O jejich budoucnosti pak rozhodnou naši porotci.

Nezapomeňte nás sledovat a podpořit svého favorita! Nic není jisté a každý hlas se počítá! Sledujte další živý přenos už v neděli ve 20:15 na Primě!

Chtěli byste být u toho? Chtěli byste na vlastní kůži zažít velkolepou atmosféru finálových kol? Rádi byste viděli naše hvězdné porotce na vlastní oči nebo byste chtěli podpořit svého favorita přímo na místě? Není problém!

Máme pro vás připraveno 5 lístků na finálové kolo už tuto neděli! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku: V jakém pořadí vystupovali soutěžící během prvního finálového kola?

Jak vyhrát vstupenky se dozvíte na našem Facebooku právě teď!

ODPOVĚZTE NA OTÁZKU A SDÍLEJTE! na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Video: Na co se můžete těšit už tuto neděli? 


 Sledujte naše facebookové stránky, odpovězte na soutěžní otázku, dejte like a sdílejte soutěžní status.

 Autoři prvních dvou správných odpovědí získávají dvě vstupenky na druhé finálové kolo, autor třetí správné odpovědi získá 1 vstupenku na druhé finálové kolo.

 Vítězové budou kontaktováni prostřednictvím Facebooku, vstupenky budou výhercům předány osobně přímo u bratislavské Incheba arény v neděli 18. 5. 2014 (nejpozději v 18:00).

  

Článek

X Factor - Sisa Sklovská mentorka teamu 28+

Mentorka Sisa Sklovska a jeji svěřenci. Jak je spokojená s jejich výkonem? Máme exkluzivní rozhovor!

Porotkyně Sisa Lelkes Sklovská má v soutěží dvě horká želízka v ohni – ze své skupiny Nad 28 jí zbyli Peter Bažík a Brigita Szelidová. My jsme se Sisou udělali exkluzivní ...

Článek

X Factor - 1. finále - rozhodnutí - Obrázek 6

Finálové kolo X Factoru: Stres i fantastické výkony

První ze tří finálových kol světoznámé pěvecké soutěže X Factor je za námi. Jak to všechno vypadalo, kdo zazářil a kdo musí ještě zabrat?

 

 

 

reklama