Jak se Bohuslav Sobotka cítí po puči? To se dozvíte teď a tady v EXKLUZIVNÍM ROZHOVORU

Prvním hostem byl Bohuslav Sobotka Foto: Prvním hostem byl Bohuslav SobotkaFoto: FTV Prima

Předseda ČSSD bude dnes večer hostem v Show Jana Krause. A tak jsme samozřejmě využili příležitosti a na kus neformální řeči si ho vzali stranou ještě před začátkem pořadu.

Samozřejmě jsme neodolali a ptali se ho hlavně na to, jak to teď v ČSSD mají po nedávném puči, kdy se část poslanců v čele s Michalem Haškem rozhodla, že předseda Sobotka má odstoupit a nebýt v čele vyjednávacího týmu.

"Puč začal zadrhávat, ale dobojováno ještě není," prozradil nám s viditelnou úlevou Bohuslav Sobotka.

Na puč došlo potom i v rozhovoru Bohuslava Sobotky s Janem Krausem. "Pro mě je to také zajímavé. Co se odehrálo, to mě zaskočilo… Ten návrh, abych odstoupil, byl absurdní…," vysvětloval Sobotka. "Zaskočilo mě to i lidsky, byl to docela smutný prožitek zažít to od lidí, které znáte dlouhou dobu. Nejsmutnější je, že to sráží celou sociální demokracii. Ten puč skončil trapně," zamýšlel předseda ČSSD.

TADY najdete náš slíbený rozhovor s Bohuslavem Sobotkou:

 

Další pocity a názory Bohuslava Sobotky i sarkastického Jana Krause uvidíte už dnes ve 22:10 na Primě. Dalšími hosty budou spisovatelka a exmanželka Vladimíra Železného Marta Davouze a další „blbá blondýna z internetu“ Nicky Tučková. Show Jana Krause uvidíte v pátek 1. listopadu ve 22.10 na Primě.

Na červenou pohovku v Show Jana Krause usedla také Táňa Malíková alias Nicky Tučková. Studentka herectví, která se zapsala do paměti internetových diváků písničkou Rich Boy nebo nedávným svérázným rozhovorem s Karlem Schwarzenbergem v její nové Home show.

Podívejte se na její pozvánku v typické lámané angličtině:

Co si myslí Nicky o Agátě Hanychové a Lucii Vondráčkové? A koho si do své show pozve příště? 

Překvapením nakonec byla nová písnička Nicky Tučkové v polštině s názvem „Šukám ťa Milošu“.

"Ta písnička je věnovaná Milošovi z Varšavy, protože Nicky chce prorazit do světa. Není to pro pana prezidenta, ale pro Miloše z Polska," upřesnila. "Tak až pan prezident pojede do Polska za polským prezidentem, tak mu můžete poslat cédéčko a zazpívat si to s ním. Teda jestli bude mít v pořádku nohy," narážel moderátor na aktuální zranění kolena Miloše Zemana.

A jak Jan Kraus hodnotí současnou politickou situaci?

 

Celý nový díl Show Jana Krause uvidíte v pátek 1. listopadu ve 22.10 na Primě.

reklama