EXTRA: 17. listopad v rytmu diska. V hlavě diskžokeje Pecháčka

Miloš Pecháček právě mixoval hudbu na jedné ze známých pražských diskoték poblíž Národní třídy. Zatímco měnil desky a bavil rozjařené osazenstvo podniku, o pár ulic dál se měnily dějiny. Jak na události před pětadvaceti lety vzpomíná, si poslechněte v našem exkluzivním rozhovoru pro iprima.cz

DJ Pecháček dnes: Profesionálního diskžokeje a moderátora Miloše Pecháčka pravidelně potkáváme v zákulisí natáčení oblíbených show televize Prima. Co tam dělá? Roztleskává publikum ve studiu.

Ten, který vládne davu

Přestože se v případě Miloše Pecháčka nejedná o mediálně známého baviče, dav ho doslova miluje. Stačí když pronese pár vtipů a hlášek, proloží to provařenými hity, kterými se dokáže přesně trefit do vkusu osazenstva show, a lidé se kácejí smíchy k zemi: na povel tleskají, mávají rukama, dělají mexické vlny a podobné skopičiny.

Málokdo tuší, že právě tento bezstarostně působící sympaťák byl první, kdo vystoupil (a roztleskal publikum) před deseti lety v naší největší sportovní aréně. Bylo to v den jejího slavnostního otevření. Tehdy v hledišti mohlo být až 18 000 lidí:-)

Tady malá ukázka práce profesionálního roztleskávače. Zdravice pro show Máme rádi Česko

Autor: Zuzana Schneidewind
Kamera: Jan Kundera

A teď ještě něco zcela moderního. Vyšel nový časopis o dobrém jídle. První číslo Prima FRESH je právě na stáncích. "Ochutnejte" ho také.

Časopis Prima FRESH  Foto:

Časopis Prima FRESH

 

 

reklama