EXTRA: První fotky z nového seriálu. Velká proměna Davida Matáska v POLDU nadupaného testosteronem

Pryč jsou intelektuálské brýle, nudné šedé obleky nebo knírek, který předváděl v televizi v minulých letech. Foto: Pryč jsou intelektuálské brýle, nudné šedé obleky nebo knírek, který předváděl v televizi v minulých letech.Foto: archiv FTV Prima

Užijte si úplně první fotografie herce Davida Matáska k novému seriálu Polda. Ukazují jeho novou image, která se vám bude líbit. Takhle jste Kendyho z Básníků ještě neviděli: sexy strniště, prošedivělé vlasy a vražedný pohled.

Premiéru nového detektivního seriálu Polda si nenechte ujít 23. října ve 20.15 na Primě!

Prohlédněte si ve fotogalerii níže velkou proměnu Davida Matáska. Pryč jsou intelektuálské brýle, nudné šedé obleky nebo knírek, který předváděl v televizi v minulých letech.

Více o poldovi:

Komisař Michal Bříza (45) byl na za zásahu večátku 90. tel postřelen během zásahu do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, z něhož se o dvacet let později probouzí v budoucnosti s dotykovými telefony, sociálními sítěmi, elektromobily, testy DNA a všudypřítomnými zákazy kouření. Tenhle polda prospal půlku života, manželka mu utekla. Teď se ale vrací...

Od neděle 23. října uvidíte slavného herce jako chlapa napumpovaného testosteronem. Bez koženého křiváku, leteckých brýlí a třídenního porostu na tváři nedá ani ránu.

Přísně tajné fotografování Davida Matáska probíhalo v ateliérech televize Prima jednu zářiovou neděli po deváté hodině dopoledne. Za necelou hodinu vznikly desítky záběrů, které začátkem října odtartovaly kampaň k očekávanému seriálu POLDA!

reklama