EXTRA VIDEO: Šéf v Tatrách objasnil, kdo ukradl řetízek!

Nejslavnější internetová kauza o (ne)odcizeném řetízku pronikla do zahraničí! „Mohl byste nám povědět, kdo ukradl řetízek?“ Překvapily dvě mladé dámy šéfa v kolibě pod Chopkem. „To je těžká otázka,“ odvětil jim šéf na záludný dotaz. Dívky se nedaly a dožadovaly se přesnější odpovědi.

Asi se ptáte, jak se Zdeněk Pohlreich ocitl v Nízkých Tatrách v doprovodu kameramanů? O víkendu proběhlo dotáčení dílu o Slovenské kolibě, který uvidíte v dalším premiérovém Ano, šéfe! tento čtvrtek ve 21.20.

Scéna na VIDEU v úvodu ale v televizi nebude. Jak ukazuje, i po několika měsících od uvedení nejsledovanější epizody pořadu z učiliště v Trmicích na Primě, kolem zmatené "krádeže" babiččina zlatého řetízku je stále co vysvětlovat. Takto ji před zhruba rokem popsal její hlavní aktér. Pro toho, kdo neví, o čem je řeč, o čem se pořád tolik mluví a co přimělo slovenské dívky k otázce.

Níže si můžete připomenout ještě více z našeho Tenkrát na západě Čech:

Článek

Já bych ho chtěl. Foto:

VIDEO: Nová scéna s klukem, co ukradl řetízek! Co si o Zdeňku Pohlreichovi myslí on a další učni...

Šéf se s kuchaři v restauracích nemazlí. Na učňáku žákům ukazoval, jak se vaří. Zažil tam taky vyšetřování jedné hrníčkové záhady. Podívejte se, jak šéfovo učitelování...

Díl Ano, šéfe z Trmic byl nejsledovanější:

Článek

Doladí jinak celkem chutná jídla. Foto:

Best of Trmice. Nejsledovanější díl Ano, šéfe! nyní na Prima PLAY

Čtvrteční díl byl opět originální – plný údivu, kontrastů, zklamání či zcela bizarních situací. I podle záplavy komentářů napříč světem internetu. Na ty nejkomentovanější...

(schneidy)

reklama