Každý pátek ve 20:15

BONUSOVÁ VIDEA: Jak si farmáři pokecali s nápadnicemi aneb co v televizi nebylo

Která z nápadnic zapůsobila na Josefa? Foto: Která z nápadnic zapůsobila na Josefa?Foto: All

Koukali jste se v pátek na první, premiérový díl pořadu Farmář hledá ženu? Jak se vám farmáři a farmářka líbili, byli vám sympatičtí? A jak si podle vás vedli při setkání se svými nápadnicemi (a nápadníky)? Podívejte se na bonusová videa z jejich prvního osobního setkání.

Setkat se naživo s někým, koho znáte jen z jednoho dopisu a fotografie, to může být sakra těžké. Ale setkat se hned s několika takovými protějšky najednou, to už je pořádný nával na nervy. A přesně v této situaci se v prvním díle pořadu Farmář hledá ženu ocitli naši farmáři a farmářka.

Jak si vedli? Klidně si to připomeňte na PrimaPLAY, kde je již první díl Farmář hledá ženu k vidění. Jestli vás ale zajímá i to, co se do televize nevešlo, jste na správné adrese.

Máme pro vás totiž připravené nesestřižené bonusové materiály z momentů prvního setkání. O čem všem si popovídali? Kdo působil, jak se říká, „v pohodě“ a na kom zapracoval stres? Prohlédněte si všech pět videí!

Začínáme u tanečníka Jirky:

 

Jako další "pán na holení" je tu osobitý Pavel:

 

Jak se nápadnice líbil nejmladšímu farmáři Petrovi? Podívejte se sami, jak byl celý nesvůj:

Zato "harcovník" Josef, ten byl nad věcí:

 

A jak nápadníci zapůsobili na naši jedinou farmářku Zuzanu?

 

V druhém dílu Farmář hledá ženu, který Prima vysílá příští pátek, se dočkáte osobních setkání farmářů s jednotlivými nápadnicemi a také prvního vyřazování. Tak nezapomeňte ve 20.15 koukat!

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (0)

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama

reklama