Každý pátek ve 20:15

Co jste v televizi neviděli (3)

Farmář hledá ženu - s kozenkou Foto: Farmář hledá ženu - s kozenkouFoto: All

Z původní desítky farmářů sledujeme příběhy těch, kteří dámy zaujali nejvíce. Pětice správných chlapů umí vzít práci za pačesy.

Sklář Patrik Čangel (35) by si rád přivedl partnerku do svého nového domu a zaplnil ho dětmi. Měla by umět vařit a postarat se o domácnost. Charismatický dlouhovlasý blonďák Petr Hájek (46) je vášnivý koňák, který zůstal sám na pečení chleba a výrobu kozích sýrů.

O tom, že pohled z koňského hřbetu patří mezi ty nejkrásnější, nepochybuje ani skaut Břetislav Sucharda (51) z velkolepé zámecké jízdárny na Vysočině, který hledá harmonický vztah založený na podobných hodnotách.

Ekolog Vlastimil Kadeřábek (48), žijící skromně vysoko v horách v souladu s přírodou, by rád našel družku, která by se nebála společného života na samotě. Nic menšího než své srdce, dům, stáje a sad nabízí nesmělý Petr Bušák (36) z podhůří Lužických hor, který si pro samou práci nenašel ani čas na vážnou známost.

Které dámy farmáře nejvíce zaujaly? A jak vypadalo jejich první setkání tváří v tvář? Které nakonec stráví týden na farmě u svých vyvolených?

Podívejte se na VIDEOPROFILY farmářů:

Břetislav Sucharda - přehrajte si video ZDE

Petr Hájek - přehrajte si video ZDE

Vlastimil Kadeřábek - přehrajte si video ZDE

Patrik Čangel - přehrajte si video ZDE

Petr Bušák - přehrajte si video ZDE

 

Farmář hledá ženu s kolečkem Foto:
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (0)

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama

reklama