Každý pátek ve 20:15

Co jste v televizi neviděli (5)

Farmář hledá ženu (4) 3 Foto: Farmář hledá ženu (4) 3Foto: Prima

I po pátém díle pořadu Farmář hledá ženu pro vás máme pořádnou várku speciálních videí. Tentokrát si jich můžete přehrát hned 11 a vidět tak spoustu věcí, co se na televizní obrazovky nedostaly...

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (2)

tutanchamon
Lenka 0 31.03.2011 10:45

Zprvu se mi zdála fajn Paní Lenka, ale nakonec se ukázalo, že je to falešná paní bez morálky. Tereziny argumenty jsou zcela na místě..jako např. to o pusách a posteli...Tereza je fajn baba a určitě si najde toho správného chlapa pro život. U paní Lenky mám obavy, že chce jen vyhrát a zviditelnit sev TV a nakonec stejně zjistí, že jí tento život nevyhovuje a stejně od Vlastíka uteče. Popravdě normální ženská by opravdu nemohla žít v takovém obydlí, když opomenu krásnou přírodu !! Jinak Vlastík je sympaťák a potřebuje ženu, která ho bude mít ráda takovýho jaký je, ale zároveň musí mít asi pevný nervy a silnej žaludek na soužití s ním, což asi Lenka nemá.

Kathy
Fajn ženská.. 0 22.03.2011 17:42

Paní Terezka se mi líbí...Je to živel,a řekne co si myslí.A hlavně jako každá žena,se nesmíří s "bordelem" a špínou... .Mimo to ta "toaleta",to je síla to paní Lence nevadilo???

reklama

reklama