Každý pátek ve 20:15

Čtvrtý den na farmě – Zabijačka, výlety, hádky a polibky

Farmář hledá ženu II - Ženy na farmách  - Obrázek 1  Foto: Farmář hledá ženu II - Ženy na farmách - Obrázek 1 Foto: All

Poté, co se ženské posádky na farmách musely zredukovat na dvě, odjíždějí Johanka a Dája domů; Ivana odjela také, protože cítila, že svůj boj o Jirku prohrála. Čtvrtý den na farmě přináší poslední možnost dobře se poznat při práci, ale i ve volných chvílích. Uvidíte v pondělí 23.4. na Prima family!

Na řadě jsou výlety – Jeník se s favoritkami vydá do Hoštic, Standa na Boskovický hrad, Jiří jde ruku v ruce se Simonou na procházku vlastním lesem zakončenou u větrného mlýna, Indián se stylově rozhodl pro vyjížďku na koních. Zemitý Michal si dívky prověří při zabijačce a zpřetrhané svazky s Anetou se pokusí stmelit na idylické pastvě.

Jak se našim farmářům povede, kam je jejich srdce potáhne a jak se budou chovat jejich protějšky při práci a zábavě, opět uvidíte v reálných kulisách života na farmách, uprostřed čisté přírody a tvrdé práce jen na Prima family tradičně v pondělí 23. dubna ve 21.20.


O tom, že lidé chovají zvířata, aby je nakonec zabili a snědli, se krok za krokem přesvědčí Martina a Aneta – a ještě u toho budou asistovat. U Michala na farmě se totiž odehraje zabíjačka. Dívky se ale nehroutí a Michalova maminka, které jsou k ruce, je chválí. Než se uvaří jitrničky, zbude čas i na procházku ve dvou. Michal by rád slyšel od Anety, že cítí něco podobného jako on, proto ji vezme i na společnou podvečerní vyjížďku na traktoru. Povede se mu Anetu definitivně udobřit, uslyší od ní nějaký příslib budoucího vztahu, dočká se pusy? Nebo aspoň podané ruky při romantických chvílích u krav, do kterých se Aneta úplně zamilovala?

Profil Michala Friče a jeho nápadnic najdete ZDE

Standa si s Katarínou opět připadá jako na houpačce. Zajdou spolu do místní pekárny, kde hledají pracovní sílu, a pohledná Katarína se opět předvede jako pracovitá a šikovná ženská. Ovšem společný výlet ve třech na Boskovický hrad, kam Standa obě favoritky pozve, ji ukáže v horším světle. Chová se jako rozmazlené a nerozumné děcko, k tomu vulgární a necitlivé. A u kašny, kde pak se Standou laškují jako malí, se projeví jako pravá divoška. I Standa předvede svůj temperament. Klidná síla Marta to pozoruje a svoje šance nezatracuje, i když Kačka dostane větší zmrzlinu. Snad ji trochu zchladí… A Standa? Líbí se mu oheň mladší z žen, ale uvědomuje si, že ať se rozhodne pro Katarínu, nebo ne, vždycky to bude špatně. Má o čem přemýšlet…

Profil Standy Sekaniny a jeho nápadnic najdete ZDE

Jeníček vezme Martinu a Janu na výlet do Hoštic, kde se točila slavná filmová série Slunce, seno… Při společném hledání známých lokalit se chová k oběma favoritkám galantně, po návratu dokonce upeče bábovku, aby ukázal, že si poradí i v kuchyni. Jenže ji nedopeče! Služba v kuchyni zbude na Janě, která je rozhodnuta ještě nesložit zbraně. Minuty v kuchyni o samotě se vlečou, ovšem Jenda s Martinou na zahradě zatím nelení. Co tam spolu „upečou“, uvidíte. Je to zásadnější než bábovka, která Janě skoro zaskočí v krku…

Profil Jeníčka Berana a jeho nápadnic najdete ZDE

Jiří a Simona si vyjdou na malý výlet do půvabného okolí, kde se Simoně moc líbí. Ona se zase líbí Jirkově mamince, která se vrátila z nemocnice. Zdá se, že Simona dobře zapadne do Jiřího rodiny, Jirka je šťastný, ale pořád se nemůže úplně rozhoupat. To Simona už pomalu plánuje společnou budoucnost. A jednoduché to nebude ani s Jirkou, ani s bydlením, které by bylo třeba dostavět a opravit.

Profil Jirky Čočka a jeho nápadnic nejdete ZDE

Na Honzově farmě zbyly Lenka a Olí. Honza se s oběma vydá na malou projížďku na koni. Není společná, každá z nich má Honzu na chvíli pro sebe. Lenka se na koni přes nulovou zkušenost dobře drží, Honza je dobrý učitel, společník i galán. S Olí to už tak slavné není, dokonce ji urazí, když se při společné večeři v restauraci rozhodne, že stráví noc s Lenkou, a Olí navrhne, aby jim ráno přinesla kávu do postele. Ta ale nic takového nemá v úmyslu. Jan projeví svoji deklarovanou přímost. A co Lenka? Ulehne vedle Honzy, aby poznali, jak si voní a zda se snesou i ráno?

Profil Indiána Honzy Pokorného a jeho nápadnic najdete ZDE

Farmář hledá ženu II - Osudové ženy - Simona Alžběta Hladká (Jirka Čoček) Foto:

Anketa

Z finálové pětice farmářů je mi nejvíc sympatický:

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (0)

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama

reklama