Každý pátek ve 20:15

Dva osudoví muži Lídy: Najděte deset rozdílů

Jirka (vlevo) a farmář Pavel (vpravo) Foto: Jirka (vlevo) a farmář Pavel (vpravo)Foto: All

Lída se sice do seznamkové reality show přihlásila k farmáři Pavlovi, nicméně teď jeho farmu opouští úplně s někým jiným! Kdo je onen neznámý? No přece skutečný otec malého Danečka, Lídin bývalý přítel Jirka.

Když zjistil, že se Lída učastní pořadu Farmář hledá ženu, postupně si uvědomil, že bez své osudové ženy vlastně nemůže být. Lída ho vidí jako skvělého tátu, který ji opravdu miluje.

Oproti Pavlovi, romantickém rockerovi z farmy, je ale Jirka docela odlišný, nebo ne? Dokázali byste mezi nimi najít deset rozdílů?

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (5)

Silvinka Pink.
Ňák sem nepochopila, 0 23.03.2014 01:12

v čem jsou ti dva šamšulové OSUDOVÍ! Oba vypadají jako skoro santusáci a už jenom to, že se zapletli s něčím takovým, jako je tahle jasně potrhlá holka, svědčí o tom, že jsou buďto hodně nezkušení nebo vděční za cokoliv - v každém případě je to mužské dno. A asi jenom to Lídě zbývá, takže v takovém případě jsou asi opravdu "osudoví".

sed
Ten její Jirka vypadá dost 0 22.03.2014 22:06

Ten její Jirka vypadá dost vyžile, jak kdyby dřív chlastal nebo bral .... Jeden za 18, druhý...bez dvou za dvacet. To si nevybereš.

MOUS
Black and White 0 16.03.2014 23:25

že by.. čistota- špína....zuby - hniloba....dlouhé vlasy-dlouhé sucho-mastné čehosi...vyhrává ten druhý....ovšem chci- nechci lLídu - vyhrává ten první....vítěž je ten kdo nebere vše :-)

Anonymous12345
Co to má být jako za článek? 1 15.03.2014 07:02

Co to má být jako za článek? Pár vět, 2 obrázky? To máme jako posílat ty dvě fotky se zakroužkovanýma neshodama? Nějaké fakta by to chtělo? Toho Česílka vidíme už několik pátků na obrazovce, ale toho druhého ne. Nic o něm nevím. Tak jak máme hledat rozdíly?

Anonymousddddd
ty ses ale blb(ka) 16.03.2014 13:00

ty ses ale blb(ka)

reklama

reklama