Každý pátek ve 20:15

Eva s Mirkem se vzali! A co ostatní farmáři?

Kravata a šaty ladí dokonale Foto: Kravata a šaty ladí dokonaleFoto: All

Kolik farmářů našlo svého osudového partnera? Co Jana a Martin? A je Helena pro Josefova osudovou ženou?

 

Dnes se příběhy všech farmářů uzavřou. Laďka Něrgešová si do zasněženého vinařství, kde se farmáři a jejich protějšky viděli v létě poprvé, pozvala opět všechny aktéry. A je jasné, že někteří protagonisté se tady uvidí naposled, a kdyby to bylo na nich, už by se patrně nesetkali.

 

Jana zůstala kvůli zdravotním potížím doma, Martin ale na poslední farmářské setkání dorazil.

Josef přijel sám

Farmář hledá ženu III - Josef František S.

Josef má něco s okem a už nepůsobí jako ten šťastný a sebejistý princ, co cválal na koni a uháněl na motorce. Co se stalo? A kde nechal Helenu? Josef oceňuje aktivní roli, kterou Helena sehrála v jeho životě. Našla si ho, přinesla spoustu citu, energie a nápadů. Přesvědčila ho, že by neměl být pasivní jako dosud. „Pak jsme ale dospěli k tomu, že naše světy sice mohou spolu fungovat, ale spíš na nějaký přátelský bázi. Jsem rád, že to je aspoň takhle,“ říká překvapivě posmutnělý Josef, který přiznává jakýsi „polopracovní vztah“. Kdo ovšem minule viděl zamilovaný víkend Josefa a Heleny ve středověké krčmě, nevěří svým uším a očím. Moderátorka Laďka také s údivem poslouchá Pepovu úvahu o tom, „že se do toho vztahu asi neměli vrhat tak po hlavě, aby se vyvarovali výkyvů“.

Kristýna prozradí, co se stalo

Farmář hledá ženu - III - Kristýna

Láďa a Kristýna minule v závěru také překvapili. Do jejich vztahu se vloudily mollové tóny. Přešli zase do optimistické durové polohy? Proč se nesetkali hned ve čtvrtek, jak si slíbili? Kristýna odhalí telefonickou předehru společného víkendu v Praze. Láďův cynický telefonát ji rozhodil a některá slova i farmářovo chování ji donutily přemýšlet. Učinila bleskový závěr, který vyřešila prostřednictvím SMS. Co si dnes řeknou do očí? Proč si Kristýnka neumí představit, že by Láďu představila rodičům a vychovávala s ním děti, když po tom na farmě tak toužila? „Ženský, který půjde o peníze, ta s tebou zůstane. Ženský, který půjde o tvoje srdce, ta bude chtít, abys byl tady pro ni ten jedinej a čistej,“ klade mu nakonec na srdce. Bude tou pravou Denisa, kterou Láďa zkraje pořadu vyřadil, ale od podzimu se stýkají? „Máme se rádi,“ tvrdí svorně nový pár.

Zdeněk jakoby Irenu ani neznal

Farmář hledá ženu - III - Irena

Zdeněk se znovu setká s Irenou, která už zase změnila image. Zatvrzelý farmář však během poslední konfrontace svou nechuť k mladé Hanačce nezměnil. Nesvěří se ani Laďce. Zdeňkova dobrá nálada a krátká výřečnost vydržely vlastně jen chvíli – když měl u sebe na statku věci pod kontrolou a ve vlastní režii. Nikdo neví, co se mu honí hlavou. Krčení ramen a pohledy stranou příliš nenapoví. Proč se už Ireně neozval? Snad to opravdu nebyla ta nejhorší zkušenost, jakou si mohl představit? Teď se tak tváří a mlčí jako zařezaný. „Taková zvláštní tečka do vytracena, škoda,“ cítí to moderátorka, zklamaná Irena a pravděpodobně i diváci.

A je tu láska!

První manželský polibek Evy a Mirka

To nejlepší nakonec! Kdo udělá Laďce největší radost? „Já jsem na vás strašně pyšná,“ tvrdí moderátorka nejstaršímu páru, ale zamilovanému jako teenageři. Mirek je muž činu, neztrácí čas a nemluví do větru. Minule požádal Evu o ruku. Romantičtěji to snad ani nešlo – s prstýnkem, šampaňským a sliby šťastné budoucnosti. V Mostě jim to vyšlo a náš pár má pro diváky i aktéry soutěže velké překvapení. Ostatní mohou jenom závidět. Jak se asi při pohledu na nečekanou svatbu cítí Jana a Hanka, které také přijely? A vydrží Mirkovi a Evíkovi jejich štěstí a láska? Splní se jim i ostatním přání, která s lampiony štěstí vypustili do zimní noci?

Nenechte si ujít další díl pořadu Farmář hledá ženu na Prima family ve čtvrtek ve 21.30.

A tady se podívejte na ukázku, ať víte, na co se můžete těšit:

 

Farmář Josef je Štír a Helena Lvice. Co na to hvězdy?

Farmář Láďa a jeho Kristýna - mají podle hvězd ještě šanci?

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (23)

ssfsdfsdf
aaaaa 0 02.07.2013 10:24

test

Anonymous1
Evka, kde ste nechala rozum?! 5 10.05.2013 11:30

Miroslav nemôže byť dobrý človek - podľa toho, ako sa choval k psíkovi to bolo zrejmé. Na vzťahu zviera - človek sa dá veľa poznať, to pani Eva nevidela? Mali ho všetky tri nechať tak, odísť a oznámiť na patričných miestach, ako so zvieratkom zachádza. Ospravedlňovať nedostatok citu voči bezbranným výchovou je chumajské, ako M. celý je. Nech sa zavrie na samotu a nie sa ženiť. Dúfam, že ľudia začnú byť prezieravejší a začnú si všímať detaily, nie sa nechať ovládať nižšími pudmi.

Anonymous138
Zdravíme, nezapomínejme, že 10.05.2013 14:28

Zdravíme, nezapomínejme, že televize vybírá jen to "nej". S tím psíkem to také nemuselo být tak, jak to nakonec vyznělo... My náme také psa a nejsme rádi, když nám ho někdo "rozmazluje, rozmlsává" a tak. Jestli je to lovec, tak to nemůže být typický gaučák, ale vše má svoje. Myslíme si, že Mirek nemůže být špatný člověk už jen proto, že Eva není hloupá ženská... :-). My jim z celého srdce přejeme jen to nejlepší a dlouhé trvání vztahu. my dva

jojo efekt
Nejste v obraze 10.05.2013 14:36

Ti dva jsou dávno od sebe :-))

Anonymous1
Chápem, nie všetko je tak ako 11.05.2013 15:45

Chápem, nie všetko je tak ako vyzerá, ale ak je psík uviazaný o krátky povraz, nemá vodu a majiteľ takmer zúri, ak mu niekto pomohol a nenechal ho škrtiť a dal vodu, neide predsa o rozmazlovanie. Tiež mám psíka a preto akýkoľvek negatívny postoj voči zvieratkám je pre mńa neprípustný. Tí dvaja sú od seba, Eva ušla preč, čo len potvrdzuje, že Miroslav je utláčateľ.

Anonymousssssss
Eva mi taky neprisla jako 11.05.2013 18:39

Eva mi taky neprisla jako hloupa zenska. O to vic mi neni jasne, co videla zrovna na Mirkovi (a ze mela vubec potrebu se do nejake reality show prihlasovat).

Anonymous2
Anonymous1 15.01.2014 16:59

Přesně, kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi!
Když je to v tv, tak se pan Mirek už jen pro to, mohl zachovat k pejskovi líp.
Paní Eva je dáma a zaslouží si inteligentního a pozorného chlapa.

mieleaeg
Laďka je celej ten pořad, 0 09.05.2013 23:44

Laďka je celej ten pořad, jedina jim tam dokaže rict že vysvetleni nekterych radoby farmaru, stoji za houby a jen zakryvaji lez. To kouleni ocima je jeji osobite vyjadreni a sedi. Nerekne jim to primo, ale vsem je jasny ze josef filosofickej blb, zdenek namslenej nadrzenej lhar, kterej nikoho nehledal atd.

P.e.t.r.a.
Je v tomto pořadu nutná 4 09.05.2013 22:24

Je v tomto pořadu nutná moderátorka ? Paní Něrgešová to bohužel jen kazí ... nedá se na ni dívat, na tu její gestikulaci , mluvu, koulení očima ...není přirozená ... bohužel u moderátorky není diskuze ...

jast
hele vy pani chytra chtela 09.05.2013 23:19

hele vy pani chytra chtela bych videt vas. umite si snad predstavit nejakou jinou moderatorku? bez Ladky by to nebyl farmar.
Predstavte si tam treba Marese

reklama

reklama