Každý pátek ve 20:15

Farmář Hájek našel ženu a stane se otcem

Farmář hledá ženu - Petr Hájek 2 Foto: Farmář hledá ženu - Petr Hájek 2Foto: Prima

Rok se s rokem sešel a než se za našimi farmáři definitivně zavřou dveře jejich domovů, stájí, stodol a chlévů, podíváme se, jak do jejich životů vtrhlo jaro. Kdo s kým žije, jak si žije a co si kdo odnesl z natáčení pořadu Farmář hledá ženu, uvidíte v závěrečné epizodě v pondělí 16. 5. ve 21.20.

Jarní epilog

Petr Bušák 

Nadějná známost Petra a Jany, kteří se měli a mohli mít rádi, dopadla jak z 19. století. Grunt, nebo láska? Po třech měsících „chození“ prý Petr Janu, která by se musela zcela přizpůsobit jeho rodině, zapřel na veřejnosti. Jana ví, že tak čistého kluka, jako je Petr, už nikdy nenajde. Petrovi tečou po tvářích slzy, Janu má pořád v srdci. Promarnil svou šanci na lásku?

Patrik Čangel

Zarostlý Patrik změnil nejen image, ale má i novou známost. Bohužel ne s Lenkou, která už má taky přítele. Prý je to konečně tak, jak by to mělo být. Stýská se mu, těší se, rodina je spokojená, protože je spokojený Patrik. Díky vztahu-nevztahu s Lenkou si pracovitý sklář uvědomil, že nestačí, aby žena byla hodná a uměla se postarat, ale že k ní musí hlavně něco cítit a taky se víc snažit. Protože jeho oblíbené „uvidíme“ nic neřeší.

Břetislav Sucharda

Břetislav žije od podzimu se svou o třicet let mladší slepou asistentkou Adélkou. Pořad ho popostrčil realizovat vztah s dívkou, kterou má skoro čtyři roky vedle sebe. Prý to zazvonilo, zavonělo, sdílená radost je krásná. Adélce jejich věkový rozdíl nevadí. Jak společně žijí, chovají koně a hospodaří? A co Břéťovo nezbytné kafe? Závislost na kofeinu prý náhle záhadně zmizela.

Petr Hájek a Adriana

Konec dobrý, všechno dobré. Pár, který neměl přímočarý start, všechno ustál. Adriana se právě přihlásila v Pohorské Vsi. Zimu s Petrem přežili ve zdraví, prý se pohádali jen jednou, a to ještě kvůli umění. Budoucí farmářka si chválí, že ji její koňák vyveze i do civilizace na dobrou večeři, momentálně ale jedou na ultrazvuk. Proč? Březí jsou nejen ovečky, kobyly a kozy, ale Petr s Adrianou už čtyři měsíce čekají vlastního potomka. Televize je mocné médium – pořad pomůže na svět novému človíčkovi. Narodí se v září v Novohradských horách kluk, nebo holka?

Farmář hledá ženu - Vlastimil Kadeřábek 2 Foto:
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (43)

betyzradnice
prima pár 1 14.07.2011 22:14

Od začátku jsem jim držela palce,nevybočovali z řad jako jiní.Pár,který se k sobě hodí a dělají jeden pro druhého,nic si nenamlouvají,nepřetvařují se...Držím palce se svířátky i vlastním přírůstkem.Více takových.

talpa bejk
ha ha 22.10.2011 13:30

boze, vesnickej playboy co honi furt nejakou zenskou a strida je jak ponozky, tohle nemuze dopadnout dobre...to zadne dite nezmeni...

Saari
hudba 1 21.05.2011 10:50

Ahoj, neví někdo jak se jmenuje písnička, tkerá hraje u Petra Bušáka, když řeže ty stromy. Ten potichý duet??

tencosevyzna
hudba (saari) 23.05.2011 08:28

Glen Hansard and Marketa Irglova : Once

http://www.youtube.com/watch?v=mEkgBUFxbFI&feature=related

Rachel
Naprosto souhlasím... Jako 0 19.05.2011 08:48

Naprosto souhlasím... Jako bych to psala já :)

spokojeny
Peťovi a Adrianě přeju hodně 0 18.05.2011 22:45

Peťovi a Adrianě přeju hodně štěstí a zdraví jak jim samotným,tak hlavně bejbátku.Jste moc pěkný pár.Břéťovi a Adélce ještě něco málo navíc.Ať se to u Vás na statku taky zatetelí.Patrik je asi stejný nerozhodný zoufalec jako já.Tak snad nám to někdy vyjde chlape.Kozí děda je asi odpískanej a Bušáku ty neblázni.Máminy sukně ses měl pustit už dávno.Je to součást dospívání a Ty seš pořád takovej bambula...

Lentilka1986
Katastrofa váš videoarchív 1 18.05.2011 08:26

Dobrý den, tak ne jen že musim čekat do středy abych viděla pondělní díl,ale ve středu musim čekat bůh ví do kolika než to sem dáte. Mate ze všech televizí nejhorší stránky.. U pořadu Jste to co jíte máte zas ten díl jen tejden.. Chtělo by se to trošku zamyslet nebo najít někoho nového kdo se bude o stránky starat.

Klokánek
Farmář Hájek našel ženu a 18.05.2011 10:14

Farmář Hájek našel ženu a stane se otcem (uvidíte v úterý 16.5. ve 21:20)

Já teda nevím ale asi mám doma jiný kalendář než Prima. Protože 16.5 nebylo ÚTERÝ ale PONDĚLÍ...A už vůbec nechápu ten Váš videoarchiv. Katastrofa. Prostřeno je tam hned druhý den ale u tohodle pořadu aby člověk dřív zestárnul než to sem konečně dáte. !!!!!

Hlavně že u komentářů máte slovní ověření. To je opravdu nesmírně důležité... Chjo chjo.

rybízek
jj taky marně čekám až tady 18.05.2011 10:29

jj taky marně čekám až tady bude ten poslední díl v telce sem ho propásla

Dobrý den,

tento díl je už víc jak hodinu na webu. Vidělo jej už 327 lidí.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Kája
Farmář 18.05.2011 10:44

No jo no, asi primě nevadí věčné stěžování si od diváků.

reklama

reklama