Každý pátek ve 20:15

Farmář hledá ženu bude pořádně napínavý: dámy si i popláčou!

Josef si cyklovýletem u dam pěkně "zavařil" Foto: Josef si cyklovýletem u dam pěkně "zavařil"Foto: All

Na farmách se začíná pomalu vyjasňovat. Tím nemyslíme počasí, ale vztahy. Letmé doteky, tajuplné úsměvy – někteří se začínají pomalu sbližovat. Ne všude je ale veselo a na mnoha farmách nápadnice uroní slzy. Pokračování reality show Farmář hledá ženu uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Na Petra doléhá nutnost zítřejšího vyřazování. Možná proto se rozhodl dát děvčatům další úkoly, aby si je naposledy prověřil. Kamila bude vařit, Katka zametat dvůr a s Renatou se rozhodl jet pro seno. Zdá se, že na něj udělala minule dojem. Zato Katka bude mít tentokrát na krajíčku. Dotklo se jí totiž, že necítí od Petra náklonnost, a svěří se mu, že uvažuje o odjezdu. Kamila bude mít velký důvod k žárlení – Renata totiž přijde s obtiskem Petrovy ruky na hrudníku.

Návštěva dvou žen na farmě zasáhla Pavlovu osobnost revolučním způsobem. "Panda", jak mu ženy něžně říkají, vstal nečekaně brzy ráno a sám od sebe se pustil do druhého nátěru. „Mě to až překvapilo, ale najednou se z Pandy stala tryskomyš,“ nemůže věřit svým očím Lída. Nápadnice se hned po ránu pustily do úklidu a všímavá Lída začíná mít tušení, že je na farmě trochu navíc. Její tušení potvrdí rozhovor s Pavlem, který křehkou ženu dovede až k slzám.

U Zuzky je vcelku pohoda. Farmářka si libuje, že se chlapi přizpůsobili jejímu režimu a sami od sebe se zapojili do chodu hospodářství. Největší favorit je stále Hassan. „Dá se s ním úplně normálně bavit. Ať jdu dělat cokoli, nabídne mi pomoc,“ hodnotí nápadníkovy kvality. Hassan si je jistý v kramflecích a je přesvědčený, že bude pokračovat dál. Martin chce získat Zuzčino srdce v duchu pořekadla Láska prochází žaludkem.


Libuška s Katarínou už rozdýchaly přítomnost Simony, a tak může Josef směle pokračovat v seznamování. Katarínu nechává prozíravě doma vařit oběd, aby tak měl klid na zbylé dvě dámy, se kterými vyráží na dříví do lesa. Když se ale vrátí z lesa domů, Katarína nikde. Na chvíli je opanuje blažený pocit úlevy, ale nakonec se Josef vydá Katarínu hledat. Kde ji nakonec najde a kvůli čemu se Katarína s ostatními pohádá?

„Asi si žádnou nevyberu“ – tento výrok Jirky se postaral o pořádné dusno. Od rána se s ním nebaví ani klika od dveří. Nejvíc zhrzené jsou dvě favoritky Alenka s Miluší. Spasí tichou domácnost králík na smetaně? Jiří uvede svá slova na pravou míru a opraví se, že si zatím ještě nevybral a že je poznává. To ale dámy moc neuklidní...

Nezapomeňte zapnout v pátek ve 20.15 Primu a dívat se na další díl Farmář hledá ženu! 

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (0)

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama

reklama