Každý pátek ve 20:15

Farmář hledá ženu - Dobojováno?

Farmář hledá ženu (7) 3 Foto: Farmář hledá ženu (7) 3Foto: Prima

Na většině farem je už rozhodnuto, jen u Petra Bušáka a Patrika Čangela je to padesát na padesát. Farmáři sice hledají ženu, ale někdy i sami sebe. A musejí si položit důležité otázky. Vyjadřovat city a informovat protějšky o stavech své mysli, záměrech a rozhodnutích je pro muže pěkný oříšek.

Ovšem jinak to nejde, jak uvidíte v pondělí 4. dubna ve 21.20 na Primě.

Vlasta Kadeřábek: Lenka a Tereza

Tereza ještě podojí kozy a odjede domů. Co v Krkonoších, kde se jí líbilo, ještě pohledávat? Vlasta ji zklamal jako chlap a Lenka zcela ovládla pole. Na třetího si hrát nechce, přesto dvojici popřeje štěstí. To Lenka nenechá nikoho na pochybách, jak se situace po dvou dnech vyvíjí. Vodí se s Vlastou po Trutnově za ruce a plánují společnou budoucnost. Uvědomí si ale, že se musí Vlastovi přizpůsobit, aby reagoval na její přání.

Petr Hájek: Johana a Adriana

Petr a Adriana také demonstrují svoji čerstvou lásku a Johana uvažuje o odjezdu. Zatím se snaží vydržet do konce pobytu na farmě. Během výletu ve třech jí ale dojde, že křena dělat nechce a že své síly přecenila. Nechápe Petra, Adrianu už vůbec ne, ale i Petr žasne nad silou svých nových citů k Adrianě, která se mu dřív ani moc nelíbila. Adriana je zamilovaná
a přeje si, aby Johana odjela co nejdříve. A vůbec ji nešetří a Petra líbá ostošest.

Petr Bušák: Jana a Gábina

Petr postaví Janu před zásadní volbu. On, nebo pes? Janě by se líbilo žít s Petrem na statku, kde teď bydlí jeho tatínek, a společný domov budovat od základů. Petr ji ale trochu brzdí, ona je na něj možná moc ukvapená. A Gábina? Těžko říct. Komu nakonec zůstane společně upletený koš? Janě, Gábině, nebo dokonce Petrovi?

Patrik Čangel: Lenka a Lída

Děvčata si prohodila směny. Ve sklárně je dnes Lenka, Lída vaří oběd. Patrik potom vezme „své ženy“ na výlet do kamenné kaple a Lída se zasní nad představou tak hezkého místa pro svatbu. Jsou to ale vize poněkud předčasné, protože „láska na život a na smrt“ se u Patrika nerýsuje. Zato jeho hlava řeší všechna pro a proti. Patrikova rodina má jasno: k Patrikovi by se hodila Lenka. Jak to cítí on, děvčata uslyší v kavárně, kam zamíří po lesní procházce.

Břéťa Sucharda: Lenka a Oldřiška

I váhavec Břéťa chápe, že společné dny na farmě se krátí, a tak Oldřišce nabídne „jen“ hezké přátelství. Jsou s Lenkou zamilovaní? Spíš mluví o souznění duší a určité živočišnosti a sklonu k dobrodružství, co je spojují. „Je to čertice,“ konstatuje o Lence Břetislav, z něhož se vyklube romantik; dokonce plánuje společnou vyjížďku na koních s vlasy vlajícími ve větru.

Farmář hledá ženu (7) 1 Foto:
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (2)

anonymka
Patrik 0 02.04.2011 11:37

Patrik je z nich nejlepší. je totálně v pohodě, sice zdrženlivější, ale o to víc je sympatičtejší. Petr hájek se chová jako bezcharakterní hulvát, blbé řeči o ženách..s jednou se vyspí a pak se k ní chová jako k hadru. Adriana by si měla dát pozor, aby neskončila stejně. Ostatní jsou docela dobrý, normální chlapi, kteří chtěj své ženy upozornit na to, že soužití s nimi nebude lehké, láska a romantika příjdou určitě později, až u toho nebudou kamery.

diamanty
Mě se teda nejvic libi Patrik 0 01.04.2011 16:27

uprimne, ze vsech nej se mi libi Patrik, myslim, ze je to pravej chlap - bohuzel dlouho sam a tak to asi nebude vubec jednoduchy ho "ulovit"...a podle me se k nemu z tech dvou slecen asi nejspis nehodi ani jedna... Slecnu si navic nevybira jen on, ale i jeho rodina - coz je pochopitelne, kdyz v podstate ziji vsichni pohromade...je to tvrdy orisek, ale moc sympa

reklama

reklama