Každý pátek ve 20:15

Farmář hledá ženu – druhá řada

Farmář hledá ženu, logo, PNG, průhledné Foto: Farmář hledá ženu, logo, PNG, průhlednéFoto: All

První řada sice skončila, ale hledat štěstí se vloni v létě vydala další desítka farmářů. A letos na jaře se dozvíte, jestli každý z nich sklidil, co téměř před rokem zasel.

Po loňském prvním představovacím dílu si pro inspiraci uděláme ještě krátký aktuální výlet na farmu k Hájkovým a hned poté již vyrazíme za letošní várkou mužů z venkova, kteří chtějí poznat svou vyvolenou.

Čeká nás postupně nejen zúžení počtu farmářů z deseti na pět, ale i následný ostrý start výběru žen. Z počátku pouze podle dopisů, fotek, pocitů ale dokonce i za pomoci náhody. Uvidíme, jestli měli farmáři šťastnou ruku, protože hned v dalším dílu si jedni i druzí konečně pohlédnou do očí. Pro někoho to ale může být setkání osudové, protože nikdo z nich netuší, zda právě poprvé nespatří svou lásku na celý život. A můžeme se také na vlastní oči přesvědčit, jestli opravdu existuje něco jako láska na první pohled.

O tom, že u mnohých přeskočila jiskra, nemusí ovšem pochybovat nikdo. Postupně se přes další zúžení výběru posuneme s farmáři a jejich prozatím více ženami k nim domů na farmy. A tam se teprve ukáže, jak kdo myslel vážně svá slova a co je na nich pravdy. O překvapení určitě nebude nouze.

V dalších dílech pak postupně provedeme všechny farmáře od podzimu do jara, celým obdobím, kdy se vztahy rodily a některé i zanikaly, ale některé snad přetrvají na celý život. To vše ale ukáže až čas a něco přeci jen poodhalí i druhá řada Pořadu farmář hledá ženu.

Farmář hledá ženu II - Finalisté - Jan Foto:

Anketa

Nejsympatičtější farmář je:

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

Anketa

Nejsympatičtější farmář je:

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (19)

anonym
Pevně doufám,že noví farmáři 0 05.07.2012 12:57

Pevně doufám,že noví farmáři budou opravdu farmáři a ne se jen tak nazývat a,že budou normálně uvažující a ne toužící po laciné slávě jako ti předcházející.

ssanats
dotaz 0 16.05.2012 15:04

Nevíte někdo na kterých stránkách by se dal stáhnout poslední díl farmáře /14.5.2012/. Na ULOŽ TO,jsem to nenašla. Díky za odpověď.

Dobrý den,

všechny díly jsou na Prima play/videoarchiv.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Anonymous Lenka
NAŠI FARMÁŘI 0 07.05.2012 23:18

Mě se pořad o farmářích líbí a moc se na něj těším. Něrgešová to bezva komentuje. Tedy jestli se Simaona a Jirka nedají dohromady, tak nevím na co se tam Jirka hlásil, kde chce sehnat lepší ženu?

Saleha
Jiří 1 27.03.2012 18:11

Nevím, nevím, kde bych začala s úklidem tohoto místa. Napadá mě, že asi návštěvou muničního skladu.

Dcerkaluciferova
Nejde diskuse 28.03.2012 15:27

Zobrazuje se mi jen pár příspěvků v diskusi, nejde mi otvírat starší příspěvky co s tím?

Dobrý den,

vpravo dole pod diskusními příspěvky je vstup do celé diskuse.

MODERÁTOR DISKUSÍ

zklamaná
K Honzovi,co si říká 1 20.03.2012 10:44

K Honzovi,co si říká "indián". Po návštěvě ranče,kde jsme byli s dětmi,jsme zjistili že se v televizi akorát přetvařuje! Je neskutečně nafoukaný a arogantní.Navíc byl opilý a začal tam ječet na lidi co si to dovolují fotit se na jeho ranči. My jsme chtěli na koni svézt děti,ale obsluze bylo za těžko děti na koně vysadit.Začal ječet kde mají děti rodiče,ať si je vysadí sami. Navíc byl nejen před dětmi VELMI VULGÁRNÍ.Takže po této zkušenosti doporučuji se ranči pod Kuňkou obloukem vyhnout!

suwicka
odpověd 11.04.2012 17:25

řekla bych že se chtěl jen zvyditelnit a že to je pitomec to jsem poznala hned druhý díl

anonym
Mentálně postižených ani ne 0 13.03.2012 06:55

Mentálně postižených ani ne ale dva z nich určitě pro své vlastní pobavení,což je dost vůči některým ženám pěkný podraz.

Šárka1111
Já si nemůžu pomoct, ale po 2 13.03.2012 01:44

Já si nemůžu pomoct, ale po shlédnutí dílu z 12.3.2012 mám pocit, že je tato řada vypravena z řad aktérů z ústavů mentálně postižených...

megafon
farm 13.03.2012 06:05

No lidi,takhle jsem se dlouho nepobavila.To se teda ten natáčecí štáb musel pobavit a to je teprve začátek.Je to směs debilů,naivek,hlupaček a prostitutek.

reklama

reklama